rorajs

Kdo jí na štědrý večer ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
badisko

řízek

Jim cokoliv pro mne je to den jako kazdy druhy …neslavim vanoce …ale pokud bych si mel vybrat tak rizek …nemam rad Kpra na jakykoliv spusob ..je to podradna ryba ..chuti nic moc maso jako bahno ..jsou i lepsi ryby napr..Candat ..Pstruh (ve vsech jeho formach ) Stika ..

V ankete ti klasicky chybi jina moznost …

Další odpovědi
arygnoc

Kapra

a nie iba na vianoce, ryby jem v akejkoľvek podobe, častejšie ale morské (aj potvory a inú vodnú háveď).

bohužiaľ, klasický český kapor je pre mňa nedostupný, tak dovoz z číny.
ale na český spôsob, ktorý je tradičný i na slovensku, samozrejme so zemiakovým šalátom.

mňam.

PS:

je zaujímavé, koľko ľudí nevie také jednoduché jedlo pripraviť, radšej tvrdia, že smrdí, že im nechutí…

anonym

Kapra

briliant

Kapra

anonym

řízek

Řízek z kapra!

Big Bad Wolf

řízek

Doplňuji:
Řízek kuřecí nebo vepřový. Popřípadě si dám bílou klobásu. Kapra jím, ale nikoliv na Štědrý večer. Abych však pravdu řekla, tak jím kapra spíše výjimečně. A na vánoční svátky vlastně ani maso nepotřebuji, protože mi stačí bramborový salát.

WeeBear

řízek

Za mě jednoznačně řízek. V rodině nemáme rádi ryby. Když jsme byli malí, ještě vítězil filet.

luci5

Kapra

Moniččkaruz

Kapra

Džanička

Kapra

brillant

Kapra

Poklička

Kapra

Jádrohlod

Kapra

Doplňuji:
A podpořte arygnoc , má ten správný názor. Tečka.

briketka10

řízek

jím i Kapra, ale mám
nejradši krkovičku na
sádle pěkně na pánvi
osmaženou mňam..
Doplňuji:
a jó na vinný klobásky bych zapomněla
ty dělám den předem moc mi chutnaj..

MarySan

Kapra

Doplňuji:
Sohlasím s Arygnoc, velice záleží na tom jak kdo kapra umí upravit, moje maka ho dělá kasicky obalovaný ve strouhance s bramborovým salátem a je výborný!!! Také někdy dělá i řízky ale ty jsou jen navíc hlavní je kapr

GM

Kapra

Andre5000

řízek

Doplňuji:
Řízek z kapra.

Sůwa

Nejím ani kapra, ani řízek, ale na to tu není kolonka 🙂