Bramboura

Kdo jezdil s vozidly během druhé světové války SPZ SS-1 a SS-2, když Heydrichovo auto mělo SS-3? :)

V sobotu dávali v televizi film Atentát, tak mě to napadlo. Děkuji za odpovědi. :)

Nejlepší odpověď
setapouch

SS-1 používal Himmler, o SS-2 se toho moc neví, panuje dost teorií. Nejčastější je, že šlo o druhé auto Himmlerova štábu. Např. v diskusi na http://www.fron­ta.cz/forum/te­ma/121/list/11- „Karl Wolff jako šéf Himmlerova štábu“. Ale fotky nemám.

Další odpovědi
Lamalam

Jedničku měl Hitler, dvojku Himmler.

anonym

SS-1 měl Hitler, 2 tuším göring nebo Himmler.

setapouch

Ypsilonović: proč by velitel Luftwaffe jezdil autem SS?

setapouch

Proč by Hitler jezdil v autě SS? Viděl jsem spoustu fotek jeho speciálu Mercedes a ten měl civilní značky. Takže o značkách SS celkem pochybuju.

setapouch

Mimochodem, velice dobrý film.