beatab

Kdo je z uvedených nejlepší zpěvačka?

Nejlepší odpověď
Natee

Britney Spears

Jiná možnost, Spears jsem dala jen proto, že některé její písničky jsou fajn.
A asi záleží na oku pozorovatele..?

Další odpovědi
WeeBear

Britney Spears

Z uvedených volím Britney. Ale jen co se starších cédéček týče. Její aktuální CD se mi nelíbí, nebude ani chyba tak v ní, jako spíš v tom, že jsem se nikdy nesmířila s moderní hudbou.

VampGirl

Shakira

Z uvedených dávám Shakiru. Líbí se mi její hlas, ale moc jejích písniček se mi nelíbí, poslouchám jich jen pár… Jako druhou v řadě bych dala Britney Spears – taky se mi od ní líbí pár písniček.

štamgast

Shakira

Petra09

Shakira

ondra07

Shakira

Mám rád Shakiru, líbí se mi ten její temperament :)

quentos

Shakira

MILAN1961

Shakira

Petrian

Shakira