Rokio

Kdo je z těchto tří lidí nejvíce společensky významný?

A. profesionální student, který pobírá sociální dávky a žije tak, aby platil co nejnižší daně a pro stát je břemenem. Nicméně tato osoba pravidelně přispívá na charitu, svoje studium si platí a ve studiu je velmi úspěšná. Navíc je i spisovatelem a už nějaký ten pátek i blogerem rozsáhlého blogu.
B. nekvalifikovaný dělník, který poctivě pracuje a dokáže se sám o sebe postarat. Řádně platí daně a chce se založit rodinu. Ve společnosti je tato osoba považována za nepříliš významnou, ale slušnou osobu.
C. Šéf mafie, který je mistrem zločinu. Daně neplatí a koná i jiné zlo. Tato osoba je však v podsvětí velmi uznávanou osobou.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

C. šéf mafie

… společensky nejvýznamnější je šéf mafie >>> student a dělník okolo sebe určitě nemají tolik poklonkujících lidiček …

… kurňa, ty už seš i úspěšnej spisovatel? … a úspěšný student http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muj-konecny-prumer-z-ucetnictvi-jakou-byste-mi-dali-znamku?

Další odpovědi
isteron

B.nekvalifikovaný dělník

Lgee

C. šéf mafie

Tw!st

C. šéf mafie

ivzez

B.nekvalifikovaný dělník

anonym

B.nekvalifikovaný dělník

novvem

C. šéf mafie