Avatar uživatele
stana73

Kdo je vlastně ta Nora Mojsejová?

Do teďka o ní nebylo slyšet,až teď v různých televizních pořadech.Nechci nikoho urazit,ale mně připadá jako „kolotočářka“.Co je zač?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? dudu, rynek878, Kerberus, hanulka11, tom004 před 4792 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Je to paní,která „sedí“ málokomu.

Zdroj: http://www.fdb­.cz/lidi-zivotopis-biografie/250881-nora-mojsejova.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

Nora a Braňo Mojsejovi jsou na Slovensku fenomén. Na první pohled nesourodá manželská dvojice dokázala to, o čem mnozí jen sní: proslavit se a své jmění několikrát zhodnotit. Stačilo jim k tomu několik bezdomovců, které nechali vařit ve své luxusní vile. Reality show Mojsejovi pak byla jen třešničkou na dortu. Kontroverzní dvojice nyní vtrhne i na české obrazovky v reality show Primy Šéfka.

Zdroj: http://revue.id­nes.cz/miluji-penize-a-rikaji-si-deti-peoplemetru-tohle-jsou-mojsejovi-pwh-/lidicky.asp?c=A110123_­222134_lidicky_ved

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Nejsi sama komu tak připadá . Byla to obyčejná ženská dokud si nevzala za manžela Braňa Mojseje-jeho nápadem bylo se jako pár zviditelnit a začali vymýšlet různé reality show. Tím se dostali na Slovensku do povědomí a nyní s to rozšiřuje i k nám . Prostě v tom vidím komediantku i se tak chová -arogantní jednání jí není cizí.

Je to jen můj názor , nikomu ho nevnucuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nora je podle svých slov bývalá účetní, začala ppodnikat v tomto oboru a podařilo se jí nějakým podivnězáhadným způsobem dosti zbohatnout. Původně byla vdaná za slovenského podnikatele. Po seznámení s Braněm se rozvedla a začala se takto mediálně prosazovat, hlavně díky různým mediálním skandálům a aférám. Jejich obrovská vila je snůška kýčů a na každém kroku se projevuje velmi ,,zvláštní" vkus.
Braňo je zpěvákem nějaké třetí kategorie./On spíše zpívat neumí, ale asi mu to zatím nikdo neřekl/ Pokud zhrnu všechny známé informace nevychází mi nic jiného, než že tento pár je dosti podivný, jak svým vystupováním, chováním a způsobem života vůbec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SajmonModer

Ta paní by se měla jít léčit!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

no prostě jsou Mojsejovi páreček k pohledání :)))
… nebo k popukání? :)))))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gabe

Normalni slovenska cikanka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pralinka1979

… já to jméno slyším (čtu) poprvé 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek