stana73

Kdo je vlastně ta Nora Mojsejová?

Do teďka o ní nebylo slyšet,až teď v různých televizních pořadech.Nechci nikoho urazit,ale mně připadá jako „kolotočářka“.Co je zač?

Nejlepší odpověď
anonym

Je to paní,která „sedí“ málokomu.

Zdroj: http://www.fdb­.cz/lidi-zivotopis-biografie/250881-nora-mojsejova.html

Další odpovědi
rynek878

Nora a Braňo Mojsejovi jsou na Slovensku fenomén. Na první pohled nesourodá manželská dvojice dokázala to, o čem mnozí jen sní: proslavit se a své jmění několikrát zhodnotit. Stačilo jim k tomu několik bezdomovců, které nechali vařit ve své luxusní vile. Reality show Mojsejovi pak byla jen třešničkou na dortu. Kontroverzní dvojice nyní vtrhne i na české obrazovky v reality show Primy Šéfka.

Zdroj: http://revue.id­nes.cz/miluji-penize-a-rikaji-si-deti-peoplemetru-tohle-jsou-mojsejovi-pwh-/lidicky.asp?c=A110123_­222134_lidicky_ved

hanulka11

Nejsi sama komu tak připadá . Byla to obyčejná ženská dokud si nevzala za manžela Braňa Mojseje-jeho nápadem bylo se jako pár zviditelnit a začali vymýšlet různé reality show. Tím se dostali na Slovensku do povědomí a nyní s to rozšiřuje i k nám . Prostě v tom vidím komediantku i se tak chová -arogantní jednání jí není cizí.

Je to jen můj názor , nikomu ho nevnucuji.

Drap

Nora je podle svých slov bývalá účetní, začala ppodnikat v tomto oboru a podařilo se jí nějakým podivnězáhadným způsobem dosti zbohatnout. Původně byla vdaná za slovenského podnikatele. Po seznámení s Braněm se rozvedla a začala se takto mediálně prosazovat, hlavně díky různým mediálním skandálům a aférám. Jejich obrovská vila je snůška kýčů a na každém kroku se projevuje velmi ,,zvláštní" vkus.
Braňo je zpěvákem nějaké třetí kategorie./On spíše zpívat neumí, ale asi mu to zatím nikdo neřekl/ Pokud zhrnu všechny známé informace nevychází mi nic jiného, než že tento pár je dosti podivný, jak svým vystupováním, chováním a způsobem života vůbec.

SajmonModer

Ta paní by se měla jít léčit!

tuCZek

no prostě jsou Mojsejovi páreček k pohledání :)))
… nebo k popukání? :)))))))

Gabe

Normalni slovenska cikanka.

Pralinka1979

… já to jméno slyším (čtu) poprvé 🙂