Bronzový

Kdo je vlastně ta Nora Mojsejová?

Do teďka o ní nebylo slyšet,až teď v různých televizních pořadech.Nechci nikoho urazit,ale mně připadá jako "kolotočářka".Co je zač?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Je to paní,která "sedí" málokomu.

Zdroj: http://www.fdb.cz/lidi-zivotop is-biografie/250881-nora-mojse jova.html

Další odpovědi:

Zlatý

Nora a Braňo Mojsejovi jsou na Slovensku fenomén. Na první pohled nesourodá manželská dvojice dokázala to, o čem mnozí jen sní: proslavit se a své jmění několikrát zhodnotit. Stačilo jim k tomu několik bezdomovců, které nechali vařit ve své luxusní vile. Reality show Mojsejovi pak byla jen třešničkou na dortu. Kontroverzní dvojice nyní vtrhne i na české obrazovky v reality show Primy Šéfka.

Zdroj: http://revue.idnes.cz/miluji-p enize-a-rikaji-si-deti-peoplem etru-tohle-jsou-mojsejovi-pwh- /lidicky.asp?c=A110123_222134_ lidicky_ved

Zlatý

Nejsi sama komu tak připadá . Byla to obyčejná ženská dokud si nevzala za manžela Braňa Mojseje-jeho nápadem bylo se jako pár zviditelnit a začali vymýšlet různé reality show. Tím se dostali na Slovensku do povědomí a nyní s to rozšiřuje i k nám . Prostě v tom vidím komediantku i se tak chová -arogantní jednání jí není cizí.

Je to jen můj názor , nikomu ho nevnucuji.

Zlatý

Nora je podle svých slov bývalá účetní, začala ppodnikat v tomto oboru a podařilo se jí nějakým podivnězáhadným způsobem dosti zbohatnout. Původně byla vdaná za slovenského podnikatele. Po seznámení s Braněm se rozvedla a začala se takto mediálně prosazovat, hlavně díky různým mediálním skandálům a aférám. Jejich obrovská vila je snůška kýčů a na každém kroku se projevuje velmi ,,zvláštní" vkus.
Braňo je zpěvákem nějaké třetí kategorie./On spíše zpívat neumí, ale asi mu to zatím nikdo neřekl/ Pokud zhrnu všechny známé informace nevychází mi nic jiného, než že tento pár je dosti podivný, jak svým vystupováním, chováním a způsobem života vůbec.

Bronzový

Ta paní by se měla jít léčit!

Bronzový

no prostě jsou Mojsejovi páreček k pohledání :)))
... nebo k popukání? :)))))))

Pokročilý

Normalni slovenska cikanka.

Pokročilý

.... já to jméno slyším (čtu) poprvé :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.