štamgast

Kdo je váš oblíbený politik?

Rád bych udělal anketu, ale politiků je jako máku takže pouze tak.
Doplňuji:
Kdo je i kdo byl. Můj oblíbený politik je Lubomír Zaorálek, kdyby vás to zajímalo.

Nejlepší odpověď
beer

Rovněž pan Václav Havel.

Další odpovědi
Braník

můj oblíbený politik -státník již zemřel
byl to Václav Havel
Doplňuji:
KlárkaT-ty pamatuješ T.G.Masaryka?

anonym

Milan Rastislav Štefánik.

hanulka11

žádný

anonym

Takový se u nás ještě nenarodil a pokud ano, tak ve vyspělé „demokratické“ republice, někde u Pobřeží Slonoviny!
Doplňuji:
Může se do toho počítat i minulý politik, když otázka zněla kdo je a ne kdo byl ?!

david22

švarcnberk
Doplňuji:
Proti Zaorálkovi mám jen to, že v mládí jedl psy.

bolak

mně to přijde jako oxymoron

ahold

Ludvík Svoboda.
Byl to symbol.

anonym

Byl – Alexander Dubček, ale v letech kolem roku 1968. Posun v demokracii v rámci socialistického Československa nebyl sice jenom jeho dílem, ale on byl její nejvýraznější tváří.
Doplňuji:
Ad barbakan – v doplnění otázky je to jasně uvedeno: kdo je i kdo byl…

KlárkaT

T.G.Masaryk

Bedy

Můj oblíbený politik je Miloš Zeman (a to mnohem delší dobu, ne od začátku prezidentských voleb, ja by se řada lidí mohla domnívat), kdybych měl sáhnout do parlamentu, byl by to určitě Vladimír Dryml 🙂

Jinak na Zaorálkovi oceňuji to, že se snaží ve Sněmovně převzít roli Davida Ratha.

anonym

Ad ocko, ale já odpovídal dříve, než byla vložena doplňující otázka a v tom je rozdíl!