Bronzový

kdo je uz po obede,a kdo se chysta?

a co mate dobreho:-)
Doplňuji:
LED-ty tajnustkari,co jsi papala?ja veprova jatra,nastrouhane tri kedlubny, rajce, kecup, majonezu. DUDU- pri cteni tvych radku,mi malem ukapla slza do kedluben,a po precteni mam obavy o tve zdravi.dyt ty se ze žalu ujíš:-)ANDELE-zajimava kombinace,ten kompot.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Manželka je na cestách, takže jsem dva dny sirotek. Chodím po bytě jako tělo bez duše, od ničeho k ničemu. Ani jíst mně nechutná, v deset jsem snídal jen zbytky vařené vepřové hlavy s křenem a nyní si připravuji přírodňák s troskami bramborového salátu. Chytnu-li žvanec, večeře bude lehká - chleba s tvarůžkovou pomazánkou a černý čaj s mlíčkem. Nejméně do půl noci smutkem určitě oko nezamhouřím.
Paní se vrátí až zítra večer, takže dál u fakt nevím do čehu zubem křapnu. Bébé.

Další odpovědi:

Zlatý

Asi před hodinou jsem přišla z bazénu a cestou domů jsme si v obchodě koupili grilováné kuře. Voňavá křídla jsme dychtivě ohlodali hned na parkovišti! Teď už jsme ho celé dobaštili. Manžel s pečivem, já jen tak. Když je pečínka dobrá, kašlu na přílohu a souhlasím s tím, co říkávala má babička: Chleba nechci, to bych pak ani nevěděla, co jím!

Zlatý

Pižlička, nezáviďte a pekne papajte...
Doplňuji:
Ja som postrach "zdravej výživy", asi preto mám to moje "železné zdravie".
Nepravidelná strava, -ráno, obed, večer- "esembácka káva". Ak si chceš zachovať dlho mladosť a zdravie, nerozmaznávaj svoje telo...
Už vidím lekárov, ako z toho strácajú rozum a chytajú sa za hlavu :)

Zlatý

Uvařeno jsem měla už po 10 hod.,tak jsem se rovnou nabaštila:kuře na paprice s brambor.knedlíkem a domácí jahodovoborůvkový kompot..
Doplňuji:
pizlicka,on se sice moc ke kuřeti na paprice nehodí,ale máme ho moc rádi. Zmražené borůvky,jahody,troška vody a hooodně cukru a dobrota je na světě.:-)
Před chvílí jsem k večeři dodělala kuř.salát se zeleninou- paprika, okurka, rajče, sýr a broskve. Hatlapatla:-D. Nejvíc nám na tom chutnají ty teplé broskve,mnam.:-)

Zapékané těstoviny,okurka,nezbylo!

Zlatý

No já jsem teď teprve posnídala.
Teď pojedu pro vnuka a pak už jen večeře.
Vybere si na co má chuť.
Já zobu průběžně podle chuti...
Manžel přijede až večer :)

po obědě zatím nejsem, a ani nevím co je na oběd :D

Bronzový

STEJNĚ NIC NEZBYLO

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.