Avatar uživatele
pizlicka

kdo je uz po obede,a kdo se chysta?

a co mate dobreho:-)
Doplňuji:
LED-ty tajnustkari,co jsi papala?ja veprova jatra,nastrouhane tri kedlubny,rajce,ke­cup,majonezu.DU­DU-pri cteni tvych radku,mi malem ukapla slza do kedluben,a po precteni mam obavy o tve zdravi.dyt ty se ze žalu ujíš:-)ANDELE-zajimava kombinace,ten kompot.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dudu, aramah, Andělé před 4443 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Manželka je na cestách, takže jsem dva dny sirotek. Chodím po bytě jako tělo bez duše, od ničeho k ničemu. Ani jíst mně nechutná, v deset jsem snídal jen zbytky vařené vepřové hlavy s křenem a nyní si připravuji přírodňák s troskami bramborového salátu. Chytnu-li žvanec, večeře bude lehká – chleba s tvarůžkovou pomazánkou a černý čaj s mlíčkem. Nejméně do půl noci smutkem určitě oko nezamhouřím.
Paní se vrátí až zítra večer, takže dál u fakt nevím do čehu zubem křapnu. Bébé.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Asi před hodinou jsem přišla z bazénu a cestou domů jsme si v obchodě koupili grilováné kuře. Voňavá křídla jsme dychtivě ohlodali hned na parkovišti! Teď už jsme ho celé dobaštili. Manžel s pečivem, já jen tak. Když je pečínka dobrá, kašlu na přílohu a souhlasím s tím, co říkávala má babička: Chleba nechci, to bych pak ani nevěděla, co jím!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Pižlička, nezáviďte a pekne papajte…
Doplňuji:
Ja som postrach „zdravej výživy“, asi preto mám to moje „železné zdravie“.
Nepravidelná strava, -ráno, obed, večer- „esembácka káva“. Ak si chceš zachovať dlho mladosť a zdravie, nerozmaznávaj svoje telo…
Už vidím lekárov, ako z toho strácajú rozum a chytajú sa za hlavu :)

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Uvařeno jsem měla už po 10 hod.,tak jsem se rovnou nabaštila:kuře na paprice s brambor.knedlíkem a domácí jahodovoborůvkový kompot..
Doplňuji:
pizlicka,on se sice moc ke kuřeti na paprice nehodí,ale máme ho moc rádi. Zmražené borůvky,jahody,troš­ka vody a hooodně cukru a dobrota je na světě.:-)
Před chvílí jsem k večeři dodělala kuř.salát se zeleninou-paprika,okurka,raj­če,sýr a broskve. Hatlapatla:-D. Nejvíc nám na tom chutnají ty teplé broskve,mnam.:-)

Upravil/a: Andělé

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zapékané těstoviny,okur­ka,nezbylo!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

No já jsem teď teprve posnídala.
Teď pojedu pro vnuka a pak už jen večeře.
Vybere si na co má chuť.
Já zobu průběžně podle chuti…
Manžel přijede až večer :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mihalka

po obědě zatím nejsem, a ani nevím co je na oběd :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

STEJNĚ NIC NEZBYLO

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek