pizlicka

kdo je uz po obede,a kdo se chysta?

a co mate dobreho:-)
Doplňuji:
LED-ty tajnustkari,co jsi papala?ja veprova jatra,nastrouhane tri kedlubny,rajce,ke­cup,majonezu.DU­DU-pri cteni tvych radku,mi malem ukapla slza do kedluben,a po precteni mam obavy o tve zdravi.dyt ty se ze žalu ujíš:-)ANDELE-zajimava kombinace,ten kompot.

Nejlepší odpověď
dudu

Manželka je na cestách, takže jsem dva dny sirotek. Chodím po bytě jako tělo bez duše, od ničeho k ničemu. Ani jíst mně nechutná, v deset jsem snídal jen zbytky vařené vepřové hlavy s křenem a nyní si připravuji přírodňák s troskami bramborového salátu. Chytnu-li žvanec, večeře bude lehká – chleba s tvarůžkovou pomazánkou a černý čaj s mlíčkem. Nejméně do půl noci smutkem určitě oko nezamhouřím.
Paní se vrátí až zítra večer, takže dál u fakt nevím do čehu zubem křapnu. Bébé.

Další odpovědi
Damiana

Asi před hodinou jsem přišla z bazénu a cestou domů jsme si v obchodě koupili grilováné kuře. Voňavá křídla jsme dychtivě ohlodali hned na parkovišti! Teď už jsme ho celé dobaštili. Manžel s pečivem, já jen tak. Když je pečínka dobrá, kašlu na přílohu a souhlasím s tím, co říkávala má babička: Chleba nechci, to bych pak ani nevěděla, co jím!

led

Pižlička, nezáviďte a pekne papajte…
Doplňuji:
Ja som postrach „zdravej výživy“, asi preto mám to moje „železné zdravie“.
Nepravidelná strava, -ráno, obed, večer- „esembácka káva“. Ak si chceš zachovať dlho mladosť a zdravie, nerozmaznávaj svoje telo…
Už vidím lekárov, ako z toho strácajú rozum a chytajú sa za hlavu :)

Andělé

Uvařeno jsem měla už po 10 hod.,tak jsem se rovnou nabaštila:kuře na paprice s brambor.knedlíkem a domácí jahodovoborůvkový kompot..
Doplňuji:
pizlicka,on se sice moc ke kuřeti na paprice nehodí,ale máme ho moc rádi. Zmražené borůvky,jahody,troš­ka vody a hooodně cukru a dobrota je na světě.:-)
Před chvílí jsem k večeři dodělala kuř.salát se zeleninou-paprika,okurka,raj­če,sýr a broskve. Hatlapatla:-D. Nejvíc nám na tom chutnají ty teplé broskve,mnam.:-)

anonym

Zapékané těstoviny,okur­ka,nezbylo!

aramah

No já jsem teď teprve posnídala.
Teď pojedu pro vnuka a pak už jen večeře.
Vybere si na co má chuť.
Já zobu průběžně podle chuti…
Manžel přijede až večer :)

Mihalka

po obědě zatím nejsem, a ani nevím co je na oběd :D

MILAN1961

STEJNĚ NIC NEZBYLO