djhook

kdo je to ten feat?je skoro v kazde pisnicce

Nejlepší odpověď
barnajka

Docela chabý pokus o fór, ta otázka není z tvé hlavy a ty to moc dobře víš. Tenhle vtípek koluje po netu už docela dlouho ;)
http://imgup.cz/?v=f/1­.jpg

Další odpovědi
n3ro

Feat neznamená, že zpívají dva :)
Feat je zkratka slova featuring a znamená to, že v písni je i další „účinkující“, nemusí však být jen jeden.

ANONYMKA-248

feat znamená jakože to zpívají dva ;) neo více osob ale píše se to například: Chris Brown feat. Rihanna atd..

Doomik

TY