HerbiG

kdo je to SLAMER?

Kdo je to SLAMER????????

Nejlepší odpověď
panenka

slamer je počítačový virus

Další odpovědi
Retko

Tady mas neco pro visualizaci. Nejsem si jistej zda znas google obrazky…

Zdroj: http://images­.google.cz/ima­ges?rlz=1B3MO­ZA_csCZ355&hl=cs&sou­rce=hp&q=SLAMER&btnG=Hle­dat+obr%C3%A1zky&­gbv=2&aq=f&oq=

kenyrts

Ve své současné inkarnaci, SLAM -ER (rozšířené odpověď), Je schopný napadat pozemní a námořní cíle automaticky, na dlouho-rozsah (150 + mil), a také může být dálkově ovládán ze vzduchu. Opírá se o vojensko-grade GPS a infračervený zobrazovací pro navigaci. Může udeřit i stacionární i pohyblivé cíle.

General Electric poskytuje automatické rozpoznávání cílové jednotky (ATRU)[2] , který zpracovává pre-a post-zahájení zahájení cílení dat, umožňuje vysokorychlostní video srovnání, a umožní SLAM-ER, které mají být použity v pravdivý „Fire and Forget“ způsobem.

Náklady na jednoho SLAM -ER je USD 720.000 dolarů.

HOMER

Mike Slamer je britský kytarista, který začal svou kariéru ve Velké Británii v prog-rockové kapele City Boy.Od té doby pracoval jako skladatel pro různé filmy a televizní seriál,jako kytarista pro četné nahrávky umělců a hrál v několika kapelách.V různých časech spolupracoval se dvěma členy progressive rockové kapely Kansas.Se Stevem Walshem který založil Streets, a Billym Greerem který vytvořil kapelu Seventh Key.
Slamer také vydal dvě alba se skupinou Steelhouse Lane, plus sólové album s názvem Nowhere Land,s bývalým členem Strangeways Terrym Brockem na mikrofóně(2006).
Doplňuji:
ten palec mě docela mrzí,otázka přece zněla kdo je to,nikoliv co je to!

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Mi­ke_Slamer