Avatar uživatele
anonym

Kdo je to „Přemet Prkenná Podlaha“?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2657 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odpoveď byla označena jako užitečná

Slyšela jsem, že se tak říkalo o Přemku Podlahovi, který moderoval různé televizní pořady. Naposled si ho pamatuji v Receptáři.

Ale proč se mu tak říkalo, jsem nevěděla, takže jsem našla, že „jeho charakteristický styl moderování byl parodován v pořadu Tele Tele, kde byl karikován postavou Přemet Prkenná Podlaha.“

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/P%C5%99emek_Po­dlaha

"Rady ptáka Votvíráka jbyl pořad pro všechny kutily a zahrádkáře. Parodující novácké Rady ptáka Loskutáka, moderuje to Přemet Prkenná Podlaha, což je pozměněné jméno Přemka Podlahy, který pro zajímavost moderoval podobný pořad na Primě.

Přemet radí všem kutilům, jak mají co udělat a většinou jeho rady nejsou dobré, anebo naopak nápady kutilů, kteří se mu přihlásí, aby tam Přemet přijel, nejsou dobré.".

http://www.pos­tavy.cz/svet/te­le-tele/

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Slecna 007

Tak buď Přemek Podlaha – moderátor revue pro kutily a zahradníky, anebo Přemet prkenná podlaha – parodie Genzera se Suchánkem na výše uvedeného moderátora.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Asi se jedná o Přemka Podlahu, bývalého velmi populárního moderátora pořadů o hobby a zahradě. To přízvisko „prkenná“ jsem ale v souvislosti s ním ještě neslyšel.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Aha, tak proto jsem to ještě neslyšel. Já totiž ty dva šašky bytostně nesnáším.

před 2657 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Slecna 007

Taky mi lezli na nervy, ale tohle se hodně lidem líbilo a každý o tom mluvil.
Podle mně je to vtip na úrovni 4. třídy. Tedy nesměju se, ale znám ho ;)

před 2657 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

A co česká soda? Ta si myslím měla nějakou úroveň.

před 2657 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Jo, ta šla, škoda že takových není víc. To co se dnes předkládá je kolikrát nestravitelné – třeba Vtip za stovku. Ubohéééé!

před 2657 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Slecna 007

Souhlas ČS byla vtipná, dnešní produkci neposoudím, nekoukám už roky, stačí co slyším a rostu.

před 2656 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek