Kdo je to „Přemet Prkenná Podlaha“?

Nejlepší odpověď
annas

Slyšela jsem, že se tak říkalo o Přemku Podlahovi, který moderoval různé televizní pořady. Naposled si ho pamatuji v Receptáři.

Ale proč se mu tak říkalo, jsem nevěděla, takže jsem našla, že „jeho charakteristický styl moderování byl parodován v pořadu Tele Tele, kde byl karikován postavou Přemet Prkenná Podlaha.“

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/P%C5%99emek_Po­dlaha

"Rady ptáka Votvíráka jbyl pořad pro všechny kutily a zahrádkáře. Parodující novácké Rady ptáka Loskutáka, moderuje to Přemet Prkenná Podlaha, což je pozměněné jméno Přemka Podlahy, který pro zajímavost moderoval podobný pořad na Primě.

Přemet radí všem kutilům, jak mají co udělat a většinou jeho rady nejsou dobré, anebo naopak nápady kutilů, kteří se mu přihlásí, aby tam Přemet přijel, nejsou dobré.".

http://www.pos­tavy.cz/svet/te­le-tele/

Další odpovědi
Slecna 007

Tak buď Přemek Podlaha – moderátor revue pro kutily a zahradníky, anebo Přemet prkenná podlaha – parodie Genzera se Suchánkem na výše uvedeného moderátora.

Kepler

Asi se jedná o Přemka Podlahu, bývalého velmi populárního moderátora pořadů o hobby a zahradě. To přízvisko „prkenná“ jsem ale v souvislosti s ním ještě neslyšel.

Kepler

Aha, tak proto jsem to ještě neslyšel. Já totiž ty dva šašky bytostně nesnáším.

Slecna 007

Taky mi lezli na nervy, ale tohle se hodně lidem líbilo a každý o tom mluvil.
Podle mně je to vtip na úrovni 4. třídy. Tedy nesměju se, ale znám ho ;)

anonym

A co česká soda? Ta si myslím měla nějakou úroveň.

Kepler

Jo, ta šla, škoda že takových není víc. To co se dnes předkládá je kolikrát nestravitelné – třeba Vtip za stovku. Ubohéééé!

Slecna 007

Souhlas ČS byla vtipná, dnešní produkci neposoudím, nekoukám už roky, stačí co slyším a rostu.