RadaBrysova

Kdo je to exibicionista?

Doplňuji:
A v souvislosti se sexem? Jedná se o nějakou uchylku?

Nejlepší odpověď
Drap

zřejmě se ti jedná o exhibionistu. Jedná se o člověka která se rád předvádí na veřejnosti

Další odpovědi
quentos

Drap: můj slovník cizích slov tedy uvádí exhibiCIonismus.

K doplnění otázky: člověk, který se rád obnažuje (zejm. oblast přirození) na veřejnosti a rád provozuje sex na veřejnosti.
Doplňuji:
mowla: … a nechtěl jste říct „primární“? Podle Vás by na veřejnosti předváděl třeba vousy ;{)>

anonym

Člověk, který exhibuje – předvádí se.
V širším smyslu může jít třeba o extroverta, který rád baví společnost.
V užším – obvyklejším smyslu, jde o psychicky ne úplně normálního člověka, který na veřejnosti předvádí své sekundární pohlavní znaky (oproti běžně zažité představě to nemusí být muž).
😉
Viz – http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ex­hibicionismus

lota

Doplnění – aha, to je ten úchylák, co z poza kabátu vystrkuje na vydešené ženy své vnady.