Rokio

Kdo je to antitalent?

Není antitalent typický vysokoškolák? Vysokoškoláci nepotřebují talent, ale jenom vynikající paměť a odolníst vůči stresu.

Odpovědi
marci1

Dle mého názoru je antitalent člověk, bez schopností, bez nadání pro některý obor činnosti, práce, vědy apod. Např. já jsem technický antitalent. A vysokoškolák není rozhodně antitalent. 🙂

Drap

Určitě ne vysokoškolák. Takto to nejde specifikovat. Je to člověk který obtížně zvládí některou řinost a oproti druhým mu dělá problém ji zvládnout.

Kryšpín

Je to také mnoho odborníků, kteří od hedvábného sametu se nacpali do politiky, neb podnikání a prováděli tunelování, přerozdělování, já na bráchu brácha na mě a.p.

marci1

Ad „Rokio“ nemohu Ti dát hvězdičku. Promiň divné bodování. 🙂