Toruk

Kdo je ten člověk?

Sedí chlapec na lavičce před domem svých prarodičů. I přijde k němu člověk řka: „Chlapče ty jsi můj syn; ale já nejsem tvůj otec.“ Čím je ten člověk chlapci?
Doplňuji:
Dodatek: Ano je to matka… vidím, že na tomto serveru hádanka bez odpovědi dlouho nezůstane *** I když, žena není člověk, ale anděl 🙂

Nejlepší odpověď
quentos

Je-li to člověk, může být klidně žena – že by tedy byla jeho matkou?

Další odpovědi
mojitek

No jo,je to jeho matička :o)

HerbiG

jj mela by to byt matka

Vero

,,Žena není člověk, ale anděl… ,, Jéé… To je krásný. Tak teď sis koupil všechny ženský ze servru! :) Ale já to stejně nejradši používám trochu opačně… Když mi někdo řekne ,,ty si mrcha!,, říkám ,,ale taková andělská mrcha!,, :)