Bodačka

Kdo je tady na Odpovědích lékař?

Je tady na Odpovědích nějaký lékař? Děkuji za Vaši trpělivost…

Nejlepší odpověď
briketka10

Podle všech diagnóz, kterými již trpěla,

tak si myslím, že je to Niki.Ne 😁

Ale ta má podle mého názoru
chorobu – Hypochondrie – Simulace 😁

Další odpovědi
Lamalam

Já jsem doktorka, ale bohužel ne medicíny.

ten který je

Býval zde Dr.Axl, ale ten byl myslím právník. Pamatuji si ještě jednoho uživatele, který se vydával za gynekologa. Byl to ale ve skutečnosti úchylák.

quentos

O žádném nevím, a to tu straším už pět let.
Dismas je troll, který si neuvědomuje, že úmyslným lhaním porušuje kodex.

led

Sú tu aj lekári, ale v záujme zachovania zdravia užívateľov tejto stránky, vyhýbajú sa takejto „inkognito odbornej pomoci na diaľku“.
Pokiaľ vám stačí všeobecná informácia, tú môžte dostať aj tu, ale plne sa spoliehať na rady anonymných radcov je ponuka k Tancu so Smrťou.

Dismas

quentos: Smažeš i příspěvek od teho který je nebo si na něho netroufneš? A obdivuju tvůj smysl pro humor.

led

Dismas, ten který je neuviedol závadnú odpoveď v zmysle pravidiel. Dr.Axl je všeobecne známy nick dlhoročného užívateľa tejto stránky, ktorý odpovedal aj na právne otázky. To si tu môže prečítať každý, pretože aj keď odišiel(?) príspevky zostali. Ten druhý užívateľ tu tiež bol. Ten který je nikoho identitu neodhalil, alebo vás odhalil?

Dismas

Já jsem napsal odpověď „Dr.Axl“ a quentos mi ji smazal.

led

Dr.Axl nebol nick lekára