kdo je proutník?

Péťa letí ve škole po chodbě a jen tak tak že nesrazí ředitele.
Ten ho chytí za límec a dává mu lekci: Teď se pěkně vrátíš, v klidu půjdeš okolo mně a pozdravíš mě tak, jak to dělá tvůj tatínek,když se potká se svými známými. Péťa se o několik kroků vrátí, nacpe si ruce do kapes, dojde k řediteli, praští ho po zádech, až mu brejle spadnou, a na celou školu řve: Nazdar uživateli odpovědí, sto let jsem tvojí plešatou hlavu neviděl, to jsi ještě nechcíp, proutníku jeden?

Nejlepší odpověď
panenka

Proutník může být chlap který střídá ženy

Další odpovědi
quentos

jen doplnění – on ty ženy nejen střídá, ale hlavně je bere jako prostředek sexuálního vyžití. (Hádejte, co se asi myslí tím „proutkem“.)

Musuko

Zajímala by mě etymologie slova.