Avatar uživatele
Babsi

Kdo je podle vás nejlepší herec současnosti?

Zajímá mě to z čistě praktického hlediska, protože píšu na podobné téma seminárku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, iceT před 4814 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Tak třeba Rudolf Hrušinský,Hana Maciuchová je jich samozdřejmě víc

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Kdo je nejlepší? Nepodléhej panice, ale napiš svůj názor kdo se ti líbí. A zkus si vybrat několik herců průřezem všech věkových hranic. Alespoň tři věkové skupiny. mladí, začínající či tak do 5 let od ukončení studia, střední generaci, tak těch 35 – 50 a potom tu starší.
Protože porovnávat mladého herce který začíná s hercem který již něco odehrál dle mne není správné. Také by bylo dobré se rozhodnout zda poměřovat jen naše herce nebo se zaměřit na ty světové.
A nejlepší – asi tak z filmu či tv. Ostatní co hrají v divadlech prakticky neznáme. Zkusil bych proto se podívat po hercích z regionálního divadla.
Popřemýšlej, třeba tu máš návod na trochu nestandardní seminárku.
Teď třeba koukám na Vlastu Buriana a spol (U pokladny stál). Starší generace řekne to byla generace nejlepších herců. Těm nejmladším některá tehdejší slavná jména nic neřeknou. Třeba až sama budete prababičkou, tak mladé generaci jména jako … které dnes obdivujeme, opět nic říkat nebudou. Život je změna.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Českou tvorbu moc nesleduju. Mezi zahraničníma mám svý oblíbence, ale někteří jsou spíš exoti, který mezi nejlepší herce objektivně fakt navrhnout nelze :o) Ale moje oblíbenost a oblíbenost celková (obsazovanost ve filmech a jejich úspěch) se shoduje u dvou jmen: Tom Hanks a Morgan Freeman.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Angela2713

Dobrej je Pavel Liška,Josef Abrhám a Jiří Bartoška.Z žen Zlata Adamovská,Hana Maciuchová a Simona Stašová.Herců je hodně,ale ti mladí nejsou nic moc.Až na pár vyjímek…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
selena gomez

Mám hodně ráda Lišku a Svěrák.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pierre

Tak třeba Jim Carrey anebo Johnny Depp, z českých třeba Pavel Liška, nebo Ivan Trojan

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek