Kelt

Kdo je podle Vás nejlepší?

V této anketě bych chtěl porovnat oblíbenost tří hrdinů – James Bond,
Robert Langdon – hrdina knih Davida Browna – Šifra mistra Leonarda,
Indiana JOnes. U Bonda nezáleží, kdo ho hrál, jde o charakter postavy.Bond vystupoval v mnoha rolích a každý herec ho zahrál jinak.
Koho obdivujete, kým byste chtěli být, případně si zahrát – platí pro muže, pro ženy, koho obdivujete a chtěli byste mít za partnera. Možná můžete někoho obdivovat a nemusíte ho chtít za partnera, nebo nechcete být takový. Jones a Langdon jsou odborníci v oboru, Bond a Jones jsou akční hrdinové. Napište i klady, nebo zápory.

Nejlepší odpověď
badisko

Robert Langdon

Neobdivuji nikoho z tech ktere uvadis .. obdivuji sveho otce .. :D nebot je takovy jaky je a neni to zadna smyslena postava z filmu … nikdo se o nem nedocte v knihach a nevidi ho jako hrdinu plytkych filmu …neni na prednich strankach bulvarnich casopisu …pro mne je to vsak vzor ..hrdina a skvely clovek ..
Nebot muzim neco dat do ankety …tak dam Robert Langdon (Sifra mistra leonarda ) protoze tuto knihu mam rad …

Další odpovědi
Radomír.cz

Indiana Jones

Doplňuji:
Tuto postavu mám rád. Je to dobrodruh, který skoro vše překoná. Takový adrenalin. Dobrá otázka. Radomír.cz