Krčálek

Kdo je podle vás nejhorší vládce?

Nejlepší odpověď
anonym

Saddám Husajn

Zase chybí jiná možnost, jak si mám z tolika ku**v vybrat?

Další odpovědi
anonym

Ivan Iv. Hrozný

Doplňuji:
Jméno jsem vybrala zcela náhodně. Nechme mrtvé odpočívat a doufejme, že se na scéně nikdy neobjeví vládce horší a krutější, než jsou tady zmiňovaní. Minulost již máme za sebou, ale copak nás a naše potomky čeká za několik let. …

anonym

Benito Mussolin

Byl to Mussolini, Krčálku. Jiná možnost tu chybí jako sůl.
Nejhorší vládce je bída, hlad a lidská hloupost.
Tihle všichni jmenovaní bez výjimky měli ideu „dokonalého světa“. Když se kácí les, lítají třísky. Proto jsou většinou velcí vládci dost bezohlední a někdy cyničtí. Pro svůj vlastní národ se všichni snažili vybudovat lepší život. Je to zvrácená ideologie.
Nejhorší vládce je ten, co se nestará o vlastní národ, o lidi, za něž jako panovník, vládce a prezident nese odpovědnost. Tak bych řekla, že by tady mohl trůnit jako největší zbabělec a sketa Fridrich Falcký. No a protože se mi nezdá, že by se o nás náš současný vládce kdovíjak staral, tak by možná jackpot vyhrál on.

Ravenne

Josef Stalin

anonym

Josef Stalin

Doplňuji:
myslím, že byl stejný jako A.H.

Heřman

Josef Stalin

Hled po Hitlerovi.
Doplňuji:
O: Hned po Hitlerovi.

01Ricco

Adolf Hitler

Poklička

Josef Stalin

Lyn

Adolf Hitler