Alesh

Kdo je podle vás Miss Odpovědi? 🙂

Vybírat lze pouze z žen či dívek a musí mít FB fotku v profilu.

Nejlepší odpověď
panenka

Miss všechny holky které tu jsme a pomáháme
Doplňuji:
Děkuji ti quentosi za lichotku já vám ju sem na chvíli tedy dám.

Další odpovědi
led

Nebudem priamo odpovedať.
Otázka mi silne pripomína rôzne televízne súťaže, kde nejde ani tak o šikovnosť a znalosti súťažiacich, ale o ich fyzický stav.
Navrhujem v tom prípade aj Súťaž o Avatara tejto stránky (najväčši počet zobrazení v profiloch s najväčším počtom bodov)
PS. možno bude spokojný aj kolega česilko s jeho avatarom a stane sa Veľkým Myšiakom v.z. (v zastúpení)… :)
Doplňuji:
opäť veľká nepozornosť:
fyzický stav
má byť:
fyzický zjav (tvár, postava)

štamgast

iceT :D

quentos

kdysi tu měla FB fotku Panenka – ta by to vyhrála bez diskuze. Na druhém místě Briketka10 – od té doby, co na fotce nemá svoji kočku ;{))>

anonym

Nechápu, to je samá Miss, ale Myšáka odpovědí neudělají.

M.

Těch fotek tu moc nemáš :)