annas

Kdo je podle vás buran?

Co vlastně slovo znamená? Setkáváte se občas s takovým člověkem?
Doplňuji:
Popelko, děkuji za upozornění. Trochu trapas, ale zapracovala skleróza.

Nejlepší odpověď
1popelka1

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-den-co-znamena-4
Nevím, jak v jiných oblastech, ale u nás buran je člověk, který nemá vychování, neumí se ve společnosti chovat, snaží se být vtipný, ale je spíše trapný. Pokud se neumí oblékat je buran na druhou – zmačkané, vytahané, špinavé, ale i staré oblečení, které poznalo dobu komunismu a pro dotyčného je pořád in, ač seprané; nebo když se neumí vhodně obléct k dané situaci.

Další odpovědi
vagra

Buran,říkají v Rusku sněhové bouřce.Lidé kterým se tak říká,se chovají podobně.
Samozřejmě,že se jim nejde vyhnout,tak jako té sněhové vánici.
Tady se jich taky pár pohybovalo.
Je potřeba být na ně připravený,jako na tu bouřku.
Doplňuji:
Jako byste ho přivolala.
Dnes se tady,zase jeden takový ozval.

anonym

Annas,řekla bych že buran je člověk,který se neumí chovat ve společnosti,vaše otázka mě zaujala a tak se zeptala svých kolegin jak si představují burana a musím říct že každá jinak pro někoho je to nemotora,jiná si myslí že je hulvát,no co žena to jiný názor

1popelka1

Nešlo o upozornění, spíše o doplnění odpovědi 🙂

annas

Já vím, já to neberu ve zlém. Jenže občas někoho upozorním, ať hledá v liště. Sama jsem to zvorala.

1popelka1

To se stane každému! Jsme přece jen lidi.