alexandra

Kdo je pedofil?

Byla tady položena otázka,co si myslíme,že se stalo s Aničkou.Já jsem odpověděla,že se stala asi obětí nějakého pedofila a Quentos odpověděl,že se asi zalíbila někomu,kdo je na holčičky,a přitom mi vytknul,že vím prd kdo je pedofil,že chudáci pedofilové,že na ně házím špínu.
Tak jsem z toho teda v šoku.Já jsem si nejdříve našla že pedofilie je sexuální úchylka, při níž jsou objektem sexuálního zájmu devianta děti.Tak mi někdo vysvětlete,proč podle QUENTOŠE jsou pedofilové chudáci a házím na ně špínu.

Doplňuji:
Tak mi tedy Quentoši ještě řekni,jak se nazývá ten,kdo je na holčičky a já se pedofilům omluvím.

Nejlepší odpověď
Losos

Nerad bych působil omezeně, že pojem pedofilie znamená okamžitě zneužívání, vraždy, únosy dětí .. ALE !

Na druhou stranu, ať to slovo, ty lidi, zaobalíme jakýmkoliv výkladem, odborným pojmem, ať se snažíte jejich smýšlení a pohnutky omluvit či vysvětlit, omlouvám se, ale jsou to pro mě kecy. Jen pouhé kecy, které v samotnou chvíli tomu dítěti asi moc nepomůžou. Pedofilie není láska k dětem, tohle je nemoc, duševní porucha, není to přirozená láska. Nebo chce mi snad někdo říct že třeba zoofilie je láska ke zvířatům ? Já zvířata také miluji .. ale asi jinak.

Ať je můj názor omezený, je mi to jendo, ale PEDOFIL pro mě zůstane vždy jen tím, co by ve společnosti být nemělo a buď by měli být izolování někde na pustém ostrově, nebo .. raději nevědět co bych rád. Ať si procenta nebo nějaké vědecké kecy říkají co chtějí, žádný vrah, žádný deviant, který by orpavdu toužil už po tom svém činu, by nikdy neublížil dítěti, pokud by k tomu neměl přímo konkrétní choutky. A tyto choutky pro mě mají pouze pedofilové. Konec ..

Kéž by zmizeli ze světa .. ne jen oni samozřejmě. Je jich více.

Další odpovědi
Falcon

Pedofil je člověk,který sexuálně zneužívá děti.
A pokud tedy dětem neublíží,tak jim dělá co,čte jim snad pohádky?

Pro Quentoše: Ten odkaz mi nefunguje.

skorcovaz

Jestli pedofil dětem ubližuje, nebo ne je podle mne irelevantní! Je rozdíl mezi tím, když dítě hladí matka, nebo někdo z rodiny, aby mu podrbal záda a neublížil mu a rozdíl je, když někdo hladí dítě a vzrušuje ho to a ukájí se při tom, i když tomu dítěti to není nepříjemné!!! Proboha vzpamatujte se, tohle není normální, to je úchylné, nechutné a zvedá se mi z toho žaludek!!! Myslete si, že jsem omezená, ale nikdo mne nepřesvědčí o opaku..!!!

anonym

podle tohoto článku a já to tak i chápu,je pedofilie láska k dětem se sexuálním zaměřením,tudíž matka která miluje své dítě,hladí ho není pedofil ani nikdo kdo to dítě má rád,ale jestli dítku někdo věnuje náklonost za účelem sexu,nebo ho to sexuálně vzrušuje pedofil je a do této společnosti NEPATŘÍ POKUD SE NELÉČÍ!
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pe­dofilie

quentos

protože pedofilové jsou sice „na děti“, ale nikdy by jim neublížili (rozeberte si to slovo … filie = láska!); únosů, znásilnění a jiných přečinů na dětech se dopouštějí úplně se stejnou frekvencí jako dejme tomu kominíci.

Něco si o tom přečtěte:

http://is.muni­.cz/th/174448/pe df_b

Výňatek: Většina pedofilů se nikdy zneužití dítěte nepustí. 90 % případů pohlavního zneužití nemají na svědomí pedofilové.

Děkuji uživateli Kaja za nalezení relevantního zdroje.

Na holčičky je hebefil, ale ani ten, podobně jako pedofil, by jim neublížil. Maximálně si doma o samotě „uleví“ nad jejich nahými fotkami. Ale neudělal by jim nic ani za prase.

Falcon, v tom právě nemáš pravdu. Pedofil si stokrát radši dítě pohladí a jde si někam o samotě sexuálně ulevit, než by dítě zneužil.

Zkusím odkaz vložit znovu:

http://is.muni­.cz/th/174448/ped­f_b

hanulka11

Pedofilie je v odborném pojetí trvalá nebo dlouhodobá náklonnost či reaktivita s erotickým rozměrem převážně nebo výlučně vůči nedospělým osobám, chlapcům nebo dívkám. Ve statistickém manuálu DSM je řazena mezi parafilie, MKN ji řadí mezi poruchy sexuální preference, někteří odborníci, např. F. Berlin, ji zároveň označují za sexuální orientaci. Jako pedofil bývá označován člověk, u něhož je taková náklonnost rozeznána.
podle Wikipedie
Mě taky nefunguje

Losos

Jak bylo již řečeno a jak jsem se snažil napsat včera v noci, tohle neudělá žádný prasák, ani hovado, jak Q říká, to udělá jedině ""pedofilní"" prase a hovado. To slovo PEDOFILNÍ, je v tomto případě velice důležité a směrodatné. Ať to nazveme jakkoliv, sexuální zneužití dětí, má na svědomí vždy pedofilní deviant. O tom, že neexistují jiné formy pedofilie, i ty které popisuje Q, takové ty „láskyplné“ a „neagresivní“ se nebavím. Jistě existují – ikdyž mi nepřijdou o mnoho lepší a člověk jimi trpícími by se měl velice rychle léčit, než jednou vypukne v plné hrozbě. Bavím se o tom, že když se objeví sexuální útok na dítě, neudělá to nikdy obyčejný „deviant“ kterému by bylo jedno na kom si své sexuální choutky vybije, to prostě snad není možné, vždy je ten člověk ovlivněn svou filií, v tomto případě pedo.

Vůbec nepochopím, že se někdo pustí do boje za práva a obhajobu těchto sexuálních napadení na děti. A jak psal buba, rozhodně bych rád viděl tvou přesvědčivou řeč Quentosi, kterou bys přednášel před rodiči dotčeného dítěte, kterou by ses zastával „filozofie“ pedofilie a že jejich dítě bylo znásilněno a zabito jistě někým jiným, jen ne pedofilem.

skorcovaz

Tuto poznámku si nemůžu odpustit a asi strhnu vlnu nepokojů..
Quentosi, Vy jste dlouhou dobu nezadaný a zastáváte si tady (zřejmě jako jediný) pedofílii a mne vře krev v žilách, kdy čtu Vaše příspěvky.. Jak můžete napsat, že někdo, kdo má nouzi o pohlavní styk, šáhne na malou holčičku? Kdo má nouzi o soulož jde předse do nevěstince, nebo na E55!!! Tohle je pedofílie a proč si jako zastáváte ty úchyli???!!!

Gollumek.88

Plně souhlasím. p. Quentos zřejmě neví co to pedofílie je, a zřejmě je dle něho tedy v pořádku, když nějakej pedofilní úchylák unáší malé děti a pak s nimi dělá… radši nemyslet. Než pane Quentos plácnete takovou kravinu, zjistěte si co to slovo znamená a jeho definici. Pedofil ano, je ten, kdo má náklonnost k dětem, ale ta náklonnost je sexuální, což je v naší společnosti nepřípustné. Bráníte pedofily, protože snad sám něco takového skrýváte??

Existují různé formy pedofílie, můžete si přečíst zde: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pe­dofilie

jak zjistíte, mírné formy pedofílie, ty, které dětem neubližují a vlastně je nikdo ani nevidí, dotyčný ji nijak neprojevuje, jsou ještě přípustné. všechny ostatní však n

quentos

kdo neví, co je pedofilie, jste VY!

Přečtěte si laskavě ten zdroj… je hrozně jednoduchý plkat a obviňovat na základě nějakých vašich nepodložených domněnek!

quentos

než VY tu začnete plácat kraviny – četli jste tu bakalářku o pedofilii ve zdroji? POTOM tu něco kvákejte.

Falcon

Nevím kdo tu plácá kraviny,nějaká bakalářka o pedofilii,nemusí být pravdivá,jsou tu i jiné zdroje,které mluví o opaku.Ale jedno je jisté.Pedofil se zastává pedofila,takže Quentoši asi nejsi v pořádku ,tak se jdi radši léčit,než někomu ublížíš.

quentos

a jelikož jste evidentně líní si ten zdroj přečíst – nejpodstatnější výtažek:

„98% sexuálního násilí N E N Í pácháno pedofily.“

Tak co, kdo tu má mlhavou představu o pedofilii?

Ale vono to je stejně jak hučet do dubu…

quentos

…pardon, takto : „98% sexuálního násilí NA DĚTECH – N – E – N – Í – pácháno pedofily.“ Viz onen zdroj.

Losos

Napadá mě jediná reakce Q : STFU ! Myslím že už těch keců bylo dost. Soudný člověk by toto nikdo ani napsat nemohl, nebo se odkazovat na nějakou přiblblou bakalářku či wikipedii.

skorcovaz

U mne mluví za vše tenhle výňatek z první věty toho Vašeho odkazu:
…„…práce pojednává o pedofilii, tj. erotické orientaci na nedospělé osoby (děti)…“…
Někdo takový není normální člověk, je to jen ZVRHLÉ PRASE a a to že „neubližuje“ dětem fyzicky, ale „jen“ psychicky je podle mne taky ubližování!!!
Podle mne jste nechutnej a zvrácenej, když si zastáváte takový maniky!!!!!!!!!!!!

Gollumek.88

Plně souhlasím. p. Quentos zřejmě neví co to pedofílie je, a zřejmě je dle něho tedy v pořádku, když nějakej pedofilní úchylák unáší malé děti a pak s nimi dělá… radši nemyslet. Než pane Quentos plácnete takovou kravinu, zjistěte si co to slovo znamená a jeho definici. Pedofil ano, je ten, kdo má náklonnost k dětem, ale ta náklonnost je sexuální, což je v naší společnosti nepřípustné. Bráníte pedofily, protože snad sám něco takového skrýváte??

Existují různé formy pedofílie, můžete si přečíst zde: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pe­dofilie

jak zjistíte, mírné formy pedofílie, ty, které dětem neubližují a vlastně je nikdo ani nevidí, dotyčný ji nijak neprojevuje, jsou ještě přípustné. všechny ostatní však nikoliv!

alexandra

Takže když podle Tebe Quentoši ani Hebefil neublíží,a zalíbila se někomu,kdo je na holčičky,tak co s ní tedy podle tebe udělal?
Vzal si ji domů,aby mu vyprala a uvařila a pak ji pustí? Když tedy podle tebe nikdo z deviantů neublíží,tak co s ní tedy asi teď je?

quentos

unést ji moh někdo, kdo nemá dostatek sexuálního vyžití, a tak z nouze šáhl po holčičce. Nechce se mi to domýšlet. Pedofil by něco takového nikdy neudělal. Rodičům zneužitých dětí by se patřilo říct, že ten jejich „pedofil“ není žádný pedofil, ale prostě prasák a hovado, které nemá s pedofilem prachnic společného.

Losos

Jak bylo již řečeno a jak jsem se snažil napsat včera v noci, tohle neudělá žádný prasák, ani hovado, jak Q říká, to udělá jedině ""pedofilní"" prase a hovado. To slovo PEDOFILNÍ, je v tomto případě velice důležité a směrodatné. Ať to nazveme jakkoliv, sexuální zneužití dětí, má na svědomí vždy pedofilní deviant. O tom, že neexistují jiné formy pedofilie, i ty které popisuje Q, takové ty „láskyplné“ a „neagresivní“ se nebavím. Jistě existují – ikdyž mi nepřijdou o mnoho lepší a člověk jimi trpícími by se měl velice rychle léčit, než jednou vypukne v plné hrozbě. Bavím se o tom, že když se objeví sexuální útok na dítě, neudělá to nikdy obyčejný „deviant“ kterému by bylo jedno na kom si své sexuální choutky vybije, to prostě snad není možné, vždy je ten člověk ovlivněn svou filií, v tomto případě pedo.

Vůbec nepochopím, že se někdo pustí do boje za práva a obhajobu těchto sexuálních napadení na děti. A jak psal buba, rozhodně bych rád viděl tvou přesvědčivou řeč Quentosi, kterou bys přednášel před rodiči dotčeného dítěte, kterou by ses zastával „filozofie“ pedofilie a že jejich dítě bylo znásilněno a zabito jistě někým jiným, jen ne pedofilem.

anonym

Ani bych nechtěl vidět scénu,kdy by quentos vysvětloval ty jemné nuance otci některé znásilněné holčičky.