Kdo je pachatel a proč?

Zmizely mi body,někdo! je smazal.Mě jsou víceméně uloupené,ale zajímalo by mne,kdo a proč to dělá.Léčí si někdo pokřivenej mindráky?

Prsa a penis – základ problémů

O tom, zda dokážeme žít s přiměřeným sebevědomím, rozhoduje, jak přijmeme sami sebe v dětství a hlavně pubertě. Doba dospívání, kdy se tělo – ke zděšení zaskočeného mláděte – překotně mění, náš život hodně ovlivní. U chlapečků začíná být předmětem srovnávání penis, mužská chlouba (zejména, poněkud nesmyslně jeho délka). Holčičky se zaměřují za rašící prsa, symbol ženství a mateřství. Pokud nejsou naprosto ideální, je zle. Malá prsa, velký problém. A velká prsa – také velký problém… Ani velmi krásným dívkám se tak komplexy během dospívání nevyhnou bez ohledu na to, že k vytvoření láskyplného vztahu dvou dospělých lidé ňadra přispívají pramálo.

Na mindrák nemusí založit jen druhotné pohlavní znaky. U žen k tomu stačí nečistá pleť, větší zadeček, silnější stehna, celulitida nebo jen nekvalitní vlasy či odstávající uši. A z čeho mívají komplexy muži? „Z ustupujících vlasů, z něčeho níž, z toho, když žena vydělává víc, zatímco oni nedělají kariéru, z pivního pupku…“ shrnuje mediální mág Vojta Kolář a dodává: „Neměli bychom zapomenout ani na napoleonský komplex.“

Nejlepší odpověď
BEAES

Kdyby otázky každý zařazoval tam kam patří, tak by Vám body nikdo neodečítal, nebo na takové otázky ani neodpovídejte, pokud Vám jde o ty body! Nechápu, proč to stále řešíte, když je to neřešitelné, jen je tu pak zbytečné peklo. Nepište to sem, ale administrátorovi, ať Vám odpoví on.
Dlouhodobě tu byl klid a pohoda a zase se čeří voda a myslím, že zbytečně.
Já mám svědomí čisté, já nic nikomu nepřesouvám, ať si nemyslíte, že v tom mám prsty já.

Další odpovědi
kropitko

Administrátor začal dělat svoji práci a vy jste z toho všichni na větvi. Konečně to funguje, tak jak má. Teď jen,aby to tak bylo pořád a pro každého stejným metrem. Naprosto souhlasím s Beaes.

annas

Psala jsem již k otázce iceT, že mně také ubyly body. Otázky Ilines ale nepřesunuli admin., ale někdo, kdo chce ublížit, chce, abych se vzájemně podezřívali a znova vzniklo napětí. Neměří se všem stejně.
Pokud otázky přesunou admin., respektuji jejich rozhodnutí.
Nedávno někdo mazal otázky a odpovědi určitých uživatelů …

iceT

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-ma-tu-moc

Tak téměř na přesně to samé jsem se ptala po obědě,ale co!Totéž se stalo asi tak před hodinou.To bude beztak nějaký čaroděj dobroděj…

hanulka11

Mě taky ubývaj, ale neřeším to , jen je to sviňárna, tak ať ty body zruší a bude klid , stejně nemaj žádný efekt.