misus

Kdo je outsider? díky

Nejlepší odpověď
anonym

Někdo nebo něco od čeho se toho moc nečeká.Může se jednat i o dostihového koně,se kterým se nepočítá na vítězství,sportovní družstvo,prostě kdo-co je stranou. OUT-SIDEr…:D

Další odpovědi
Mapel

Tak to se opravdu nechá nalézt na internetu bez problémů. Tady moc zkušeností nepomůže, jedině by se někdo ozval, že se tak cítí a jak se s tím vyrovnává.

Možná se teď cítím asi já. Obešli mě při jednom obchodním jednání a tak jsem na pondělí vyvolal nové jednání, abych mohl uvést své argumenty.

Amie

pokud myslíš osobu, tak je to někdo, kdo je většinou stranou od ostatních, moc nekomunikuje a raději má samotu. Bud si to přeje sám nebo ho ostatní moc neberou kvůli jeho zvláštnímu chování, koníčkům… takže nakonec taky skončí stranou u ostatních.
Může se to přeložit i jako introvert, ale spíš zde bych to dala tak, že se jako by liší tím špatním způsobem a ostaním je svým způsobem ukradený a nezajímají se o něho a často se stává terčem posměchu.

anonym

Kromě hezkých odkazů na slovníky, ani jeden neuvádí nejčastější zaužívaný význam, jemuž je nejblíže Bohemica.
V osobní rovině to popsala Amie, nicméně v běžných médiích je tím obvykle míněn „papírově slabší soupeř“ – viz odkaz.
Nejvíce v souvislosti se sportem či sázkovými kancelářemi, také by se dalo říci – něco jako opak favorita, jenž má naopak nejvíce šancí na vítězství. Od těchto prognóz se odvíjejí např. důležité sázkové kurzy.

Zdroj: http://www.ces­katelevize.cz/msho­kej/ceska-reprezentace/175964-ceske-hokejisty-ceka-outsider-z-italie/

anonym

Co tak najít význam slova, slovník cizích slov – je to člověk nevýznamný, s nímž se nepočítá.

iceT

http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/ou­tsider

http://www.csfd­.cz/film/8466-outsider/

RyuzakiKate

Jo, tak to jsem třeba já. Není to nic příjemnýho, ale člověk si časem zvykne… Nebudu se přece měnit, abych se ostatním zalíbila, to raději budu snášet narážky a posměšky. A co je zajímavé – jsou to většinou holky, kterým tak hrozně vadím…

annas

1. člověk, s nímž se nepočítá

2 .závodník bez naděje na vítězství

Slovník současné češtiny
http://www.nechy­bujte.cz/