Pokročilý

Kdo je outsider? díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Někdo nebo něco od čeho se toho moc nečeká.Může se jednat i o dostihového koně,se kterým se nepočítá na vítězství,sportovní družstvo,prostě kdo-co je stranou. OUT-SIDEr....:D

Další odpovědi:

Bronzový

Tak to se opravdu nechá nalézt na internetu bez problémů. Tady moc zkušeností nepomůže, jedině by se někdo ozval, že se tak cítí a jak se s tím vyrovnává.

Možná se teď cítím asi já. Obešli mě při jednom obchodním jednání a tak jsem na pondělí vyvolal nové jednání, abych mohl uvést své argumenty.

Pokročilý

pokud myslíš osobu, tak je to někdo, kdo je většinou stranou od ostatních, moc nekomunikuje a raději má samotu. Bud si to přeje sám nebo ho ostatní moc neberou kvůli jeho zvláštnímu chování, koníčkům... takže nakonec taky skončí stranou u ostatních.
Může se to přeložit i jako introvert, ale spíš zde bych to dala tak, že se jako by liší tím špatním způsobem a ostaním je svým způsobem ukradený a nezajímají se o něho a často se stává terčem posměchu.

Kromě hezkých odkazů na slovníky, ani jeden neuvádí nejčastější zaužívaný význam, jemuž je nejblíže Bohemica.
V osobní rovině to popsala Amie, nicméně v běžných médiích je tím obvykle míněn "papírově slabší soupeř" - viz odkaz.
Nejvíce v souvislosti se sportem či sázkovými kancelářemi, také by se dalo říci - něco jako opak favorita, jenž má naopak nejvíce šancí na vítězství. Od těchto prognóz se odvíjejí např. důležité sázkové kurzy.

Zdroj: http://www.ceskatelevize.cz/ms hokej/ceska-reprezentace/17596 4-ceske-hokejisty-ceka-outside r-z-italie/

Co tak najít význam slova, slovník cizích slov - je to člověk nevýznamný, s nímž se nepočítá.

Bronzový

Jo, tak to jsem třeba já. Není to nic příjemnýho, ale člověk si časem zvykne... Nebudu se přece měnit, abych se ostatním zalíbila, to raději budu snášet narážky a posměšky. A co je zajímavé - jsou to většinou holky, kterým tak hrozně vadím...

Diskuze k otázce

Zlatý

annas

1. člověk, s nímž se nepočítá

2 .závodník bez naděje na vítězství

Slovník současné češtiny
http://www.nechybujte.cz/

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.