KDO JE OPRÁVNĚN DÁT NA AUTOMOBIL BOTIČKU DLE ZÁKONA??

Dobrý den.Již jsem se tu ptal a bylo mi odpovězeno,že na základě smlouvy s městem může firma,která má pronajaté parkoviště umístit na auto botičku,když někdo přetáhne placené parkování atd.Myslím si že žádná smlouva nemůže měnit zákon.Mám též pozemek kde stojí sem tam nějaké auto a podle zákona ho mohu pouze nechat odtáhnout a né mu dát botičku,bylo by to omezování.Tato firma to má v každém městě.Můžete mi to někdo vysvětlit?Poradit??Bojuji za ty co zde mají obchody a jiné firmy a musí každou hodinu vybíhat aby si zaplatili a to nemluvím o tom že když je zásobování tak mu to stopují a jak přetáhne tak dají botičku.Je to už neúnosné a snad i šikana?? Děkuji za každou radu. Dohnal
Doplňuji:
CHTĚL BYCH DOPLNIT,ŽE PŘI NASAZOVÁNÍ BOTIČKY NENÍ PŘÍTOMNÁ POLICIE A TO ANI MĚSTSKÁ.BOTIČKA MÁ POUZE LOGO FIRMY.KDYŽ SE MAJITEL VOZU DOHADUJE, DORAZÍ POLICIE A TVRDÍ ŽE JEDNAJÍ DLE ZÁKONA A SMLOUVY S MĚSTEM.

Odpovědi:

Pokročilý

Pro mě je otázka, jaká přesně ona smlouva město - soukromý subjekt je, kdo přesně deleguje jaké pravomoce. Určitě bych se dotázal na městě, popř. na městské policii. A pokud město současný stav hájí a organizuje, jsou tu síly, které mu mohou zatopit. Ať už je to ombudsman, nebo redaktoři obyčejného odpoledního TV pořadu, kteří případem myslím nepohrdnou, anebo prachobyčejné komunální volby...

Zlatý

Je dôležité poznať znenie zmluvy, ktorá oprávňuje dávať "papuče".
V mnohých mestách je to ošetrené prítomnosťou mestského policajta

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1812
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 657
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 388
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.