Avatar uživatele
hubenej

KDO JE OPRÁVNĚN DÁT NA AUTOMOBIL BOTIČKU DLE ZÁKONA??

Dobrý den.Již jsem se tu ptal a bylo mi odpovězeno,že na základě smlouvy s městem může firma,která má pronajaté parkoviště umístit na auto botičku,když někdo přetáhne placené parkování atd.Myslím si že žádná smlouva nemůže měnit zákon.Mám též pozemek kde stojí sem tam nějaké auto a podle zákona ho mohu pouze nechat odtáhnout a né mu dát botičku,bylo by to omezování.Tato firma to má v každém městě.Můžete mi to někdo vysvětlit?Pora­dit??Bojuji za ty co zde mají obchody a jiné firmy a musí každou hodinu vybíhat aby si zaplatili a to nemluvím o tom že když je zásobování tak mu to stopují a jak přetáhne tak dají botičku.Je to už neúnosné a snad i šikana?? Děkuji za každou radu. Dohnal
Doplňuji:
CHTĚL BYCH DOPLNIT,ŽE PŘI NASAZOVÁNÍ BOTIČKY NENÍ PŘÍTOMNÁ POLICIE A TO ANI MĚSTSKÁ.BOTIČKA MÁ POUZE LOGO FIRMY.KDYŽ SE MAJITEL VOZU DOHADUJE, DORAZÍ POLICIE A TVRDÍ ŽE JEDNAJÍ DLE ZÁKONA A SMLOUVY S MĚSTEM.

Zajímavá 0 před 3864 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Awer

Pro mě je otázka, jaká přesně ona smlouva město – soukromý subjekt je, kdo přesně deleguje jaké pravomoce. Určitě bych se dotázal na městě, popř. na městské policii. A pokud město současný stav hájí a organizuje, jsou tu síly, které mu mohou zatopit. Ať už je to ombudsman, nebo redaktoři obyčejného odpoledního TV pořadu, kteří případem myslím nepohrdnou, anebo prachobyčejné komunální volby…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Je dôležité poznať znenie zmluvy, ktorá oprávňuje dávať „papuče“.
V mnohých mestách je to ošetrené prítomnosťou mestského policajta

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek