zjentek

Kdo je opakem rasisty?

..všechno má svůj protiklad a mě zajímá, jak se řekne lidem, kteří chtějí v klidu žít na jedné (nebo lépe v jedné) zemi pěkně na hromádce se všema světovejma rasama a kterejm šíleně lezou na nervy ty dnešní „antiuprchlický“ nálady a nejenže nechápou, proč při stěhování národů je jakákoliv pohostinnost cílových zemí některejma považována za vlastizradu, ale podobný přesuny naopak přímo organizujou ..eé?

Nejlepší odpověď
gecco

Humanista…
Humanisté…
😉

Další odpovědi
annas

Podobná otázka Jak se nazývá opak rasismu?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-nazyva-opak-rasismu

Jako neologismus opaku rasisty uvádí Neomat pojem antirasista.
Dá se říci i liberál = snášenlivý, toelrantní člověk

ten který je

František Dobrota.

anonym

Naiva.

marci1

Antirasista, nebo třeba filantrop. 🙂

anonym

Antirasista.

Löwe

Lidumil.