Rokio

Kdo je nejzápornější postava ze seriálu Simpsonovi?

Největší záporná postava ze seriálu Simpsonovi

Odpovědi
Dismas

Pro mě Líza, přemoudřelá levičačka.

Alesh

Tak asi pan Burns, i když je to vlastně borec. A jeho dabing v podání nebožtíka Bedřicha Šeteny je naprosto luxusní.

Zdroj: http://kultura­.zpravy.idnes­.cz/zemrel-bedrich-setena-0t7-/filmvideo.as­px?c=A150408_102341_fil­mvideo_ts

BANAN93

Burns, Smithers, školník Willy (ten je občas taky parchant)
Levák Bob – to je extra padouch :D
http://www.po­hadkar.cz/pos­tava/levak-bob/

Klarka12

Levák Bob,Tlustej Tony, Berns 🙂

VeRe1983

Školník Willy je spíš vznětlivý, nemyslím, že by byl v jádru zlý, hlavně spadl oproti svému životu ve Skotsku na dno a to ho neskuečně deptá. Nelson Muntz, ačkoliv šikanuje, tak je to spíš póza velmi citlivého kluka. Smithers je zamilovaný do pana Burnse, takže spíš před zlem zavírá oči. Levák Bob, ano ten je opravdu zlý, ale zase nutno dodat, že jako reakce na chování druhých. Hlavně Krustyho, které bych mezi zlé zařadil taktéž. Nicméně na obhajobu nutno dodat, že se na tom dlouho podepisoval vztah s otcem. Jako zlé lze vidět Patty a Selmu, tam bych zase viděl spíš zahořklost. Tlustý Tony je mafián s takovou zvláštní noblesou, není sice dobrý, ale vzhledem ke vztahu k rodině bych ho jako zlého neoznačil. No a poslední pán na holení je Burns, ten se projevil vždy jako zlý. Je to krystalicky čisté zlo, po všech stránkách. A jeho zlé chování vlastně není ani částečně ospravedlnitelné jako u kohokoliv jiného.

jamar28

Levicová aktivistka Lisa Simpsonová. :)