Drap

Kdo je nejvtipnější ?

Myslím na těchto stránkách. Ta samá otázka ve formě ankety byla zrušena z důvodů porušení kodexu, tak to zkouším takto.

Nejlepší odpověď
anonym

Někdy asi funguje kouzlo nechtěného, člověka to rozesměje a pobaví. Bolak to snad myslí vážně s tím humorem :D

Další odpovědi
Deli

Nejvtipnější nevím, ale každopádně nejosobitější humor tu má naše milá -iv- 🙂

david22

Je tu více lidí vtipných :)

Hohny

Já, Já, jen Já!

Tímto jsem si snad trošičku přidal na vtipu :D
A hlasuji pro Bolaka…jako posledně. Nevím jestli nejvtipnější, ale za tu dobu co tu jsem, se tady asi nejvíce projevil.

manon

Nejde vybrat jednoho a na jiné zapomenout, není důležité, kdo je nej, důležité pro mne je, že tady je dost lidí se smyslem pro humor a že mi umí polechtat bránici. Humor na Odpovědi.cz je pozitivem. Takže dík za můj smích :)

Damiana

Je Pár lidí, kteří tu zdejší nevyžádanou „osvětu“ přece nemůžou myslet vážně…takže to musí být v podstatě vtipálci.

led

Žiadne mená!
Nehľadajte očami, čo priamo nevidíte. Hľadajte myšlienky, vytesané do kameňa.
Tí viditeľní sú vtipní, humorni, jemne rýpaví, schopní aj smiať sa sami zo seba.
Ale ten skromný, neviditeľný a najvtipnejší oznamujúci inteligentným humorom rôzne kódexy a nezištne pomáhajúci, ochotný sa aj smiať je len jeden – ´ON´

anonym

Ty,tedy Drap a pár jedinců !

anonym

Jaky byl vyber minule ? Myslim ze : barbakan , bolak , ocko , nebo dr. ? :)
Pro me je nejvtipnejsi ocko s Dr.
A k bolakovi : Vaznejsiho cloveka jsem v zivote nepotkala. Bez spetky humoru , ironie , neumi si absolutne udelat srandu sam ze sebe , vsechno bere vazne .. , ten kodex uplne zere , ten snad o nem bude psat diplomku , nebo co … vazne otazky , clovek si pripada jak u maturity , nad kazdou musim hledat odpoved ve Wykypedyy … bolak, zamyslete se nad sebou. Vemte si priklad , at uz z O., nebo Dr. !

  • iv-

anonym

Bravo, iv! Tentokrát se ti podařilo naznačit, že naše společné půlroční snoubenecké angažmá dosáhlo výšin, jež se hned tak někomu nepodaří překonat.
Obzvlášť, když se jedná o osamocené úsilí, které nikdy nemůže obstát proti spolupracující koordinaci našeho páru. Kdyby ses nevydala do světa, mohlas už dnes být královnou Odpovědí.

anonym

To bych nikdy nechtela, byt zde kralovna. my mame svoji a s tou jsme moc spokojena. A i kdybych mela byt nekdy bodicek pod ni , tak prisaham .. a vy me znate , ze ja bych ji nikdy nepreskocila.
Kralovna chci byt jenom vase, ale bez saska ( jak se rekne sasek v zenskem rode ) ? :)

  • iv-

anonym

Šašice, klaunka, kašpařice, mimka, harlekýnka? Jediné co mne napadá, je novodobý idiom Melicharová. Budeš se muset optat an.
Ale zdá se, že čeština tentokrát jaksi nepočítala s tvým nezařaditelným fenoménem. -:)
P.S. Ve smajlíku ti chybí pomlčka.

led

Musím Ho nahradiť,
tie gramatické chyby u tak vážneho človeka ako iv, prepáčte, vy, som naozaj nečakala a okrem toho na osobné zaľubené listy používajte vnútornú poštu… Veď už to viete, nie? :)

annas

led, přece má přednost JEHO velká okázalost … Proč se schovávat? 🙂

anonym

Jeee , ja nemuzu tu chybu najit. :( Asi jsem mela Bolak napsat s velkym B. :)
Ja uz budu hodna – slibuji .. alespon pristich 5 minut. Jdu se totiz vycurat. :) -iv-

led

bolak má male „b“, radšej mu nekazte meno :)
ale asi zase píšete na inojazyčnej klávesnici chýbajú mi vaše háčiky a dĺžne

annas

Být vtipný a pohotový je dar, který není každému daný. Nikoho nechci upřednostňovat, záleží na okolnostech.

aramah

🙂