Pacovský

Kdo je největší metalový bůh na světě

Nejlepší odpověď
iceT

Jak kdo,jak pro koho,pro každého zastánce metalové hudby je bůh někdo jiný.

Další odpovědi
dědapetr

Zpěvák Judas Priest Rob Halford přezdívaný metalový bůh po téměř třiceti letech na scéně v upnutých džínsech

Zdroj: http://www.roc­kpage.estranky­.cz/clanky/clan­ky-z-casopisu/66_6-duvodu_-proc-milovat-heave-metal.html

tuCZek

co třeba Max Cavallera

gnr54

A může být Metalica,hmm!

fablen

teprve přijde

Marsyas

Tipuju to na Ozzyho!
Každopádně, jiank by to mohl být Odin, nebo Thor. I Loki je takovej… metalovej:-)

sejtanka

Marilyn Manson,to je správné pako:-)))))

Rocker

Ronnie James Dio