Terka318

Kdo je nejslavnější?

Který člověk (muž i žena) je podle vás nejslavnější osobnost nové doby (=rok 1900 a výše)?

Nejlepší odpověď
Drap

Jára Cimrman

Další odpovědi
anonym

Princezna Diana.
Nabízí se vojevůdci a čelní představitelé mocností jako je Lenin, Stalin, Hitler, Mussolini, Perón, Castro, ale jediná osobnost, která dokázala i přes svůj krátký život „chytit za srdce“ úplně všechny, to je právě Diana. Zvláštní je, že se proslavila svou lidskostí a touhou žít život podle vlastních představ a vlastních hodnot. Určitě by o takovou slávu nestála. Obrovsky posunula měřítka posuzování šlechty a jejího života. Žila krátce, ale stala se nezapomenutelnou.