Miroslavst

Kdo je nejlínější?

Já myslím, že had, protože když jde, tak vlastně leží.
Jo?

Nejlepší odpověď
ivca11

Záleží, z jakého pohledu se to bere :) Uvádí se, že nejlínější zvíře je lenochod, protože prospí až 22 hodin denně. Může to být i medvídek koala, který se jen šplhá po eukalyptu a spí :)

Další odpovědi
dennis15

Já si myslím, že had je něco mezi silákem a slabochem. Sice když jde, tak leží, ale tím si vypracovává svaly jako v tělovičně. No, zkuste si se pohybovat po zemi bez toho, aby jste se dotkli nohama nebo rukama země :D.