jakho

Kdo je nejlepší kytarista na světě ?

kdo je nejlepší kytarysta na světě ?

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Podle mého názoru se podobné věci, jako nejlepší kytaristé, nedají vůbec určit.

  • je to moc velký okruh (kytarista, na jakou kytaru, v jakém stylu??)
  • je to hodně subjektivní – každý to vnímá jinak

Další odpovědi
vagra

Pro mne,byl nejlepším kytaristou Jimi Hendrix.
Je sice už pár desítek let po smrti,ale myslím si,že se ještě na kytarové scéně neobjevil lepší.
Moc dobrý je taky americký rock and rollový kytarista a zpěvák Chuck Berry .

quentos

kytarystu s tvrdým neznám … ;{DDD ale jinak záleží na názorech. Já například žasnu nad uměním Jamese Harriese, ten dokáže z obyčejné akustické kytary vyždímat nemožné. Úžasní na všechny možné kytary jsou též třeba Steve Earle, Jimi Hendrix či Avril Lavigne. Tolik subjektivita; pak jsem našel zajímavou stránku, která mezi kytaristy klade na první místo Roberta Johnsona a Hendrixe až na druhé.

Zdroj: www.toptenz.net/top-10-greatest-guitar-players.php

allayne

Kdo ,,JE"? Dle mě Kirk Hammett! jednoznačně:) Metallica forever :)