Rokio

Kdo je nejhorší člověk 20. století?

Nejhorší osoba minulého století

Nejlepší odpověď
mosoj

Jak pro koho. Co chceš slyšet a od koho ?

Další odpovědi
led

Já, jenom já. A čas ukáže, kdo ještě.

ďalej v diskusii

jamar28

To se nedá určit, protože 20. století přineslo takové množství tyranů, že by bylo spíš vhodnější mluvit o nejhorší skupině tyranů. Určitě by se tam dostal Hitler, Stalin, Mao a mnoho dalších.

anonym

Prý já, tím že obhajuji komunisty.

lexx

Hitler to zcela určitě nebyl…cizími mocnostmi zmanipulovaná malá bezvýznamná figurka, až dokončil své dílo byl jednoduše, již nepotřebný, odstraněn

tforro

Pro 20. století asi nejznámější nejhorší osoba bude Hitler.
Pro 21. století si umím představit babu Merkelovou – třeba se to ještě změní, 21. století je stále na začátku.

led

„nejhorší člověk 20. století“
Takéto hodnotenie závisí od veľa faktorov.
Podľa čoho hodnotiť? Podľa informácií z médií a sú dôveryhodné a objektívne?
Podľa vlastných skúseností? Sú objektívne?
Podľa skúseností iných? Koho? Sú objektívne?