Rokio

Kdo je nejchytřejší z lidí, které osobně znáte?

Nejchytřejší známý

Nejlepší odpověď
anonym

A kdo je podle tebe chytrý? Znám člověka, který umí vypočítat kdejakou rovnici, umí rozebrat jakýkoliv problém, ale neumí zasadit brambory, má fobii ze zvířectva (slepice, krůty, ovce) – toho se bojí, respektive nedokáže to pohladit, neví, proč je obyčejný hnůj potřebný pro půdu. Neumí zatopit v obyčejných kamnech. Život na vesnici si neumí bez moderní techniky představit .
Neznám definici chytrého člověka. Každý člověk je jinak chytrý, každý neumí všechno, takže ve svēm okolí neznám chytrého člověka.

Další odpovědi
anonym

Je rozdíl mezi chytrým a moudrým a mnoho moudrých znám, i tady!

Chytráků je na světě a hlavně tady, spousta!

anonym

Můj bratr.

Drap

Mám takovou známou.Má dvě vysoké školy, neni v politice ani v byznysu, má nenápadné, téměř tuctové zaměstnání a ví sna všechno. Má obrovskou paměť. Při běžném hovoru nikdo nepozná, co vlastně všechno zná. Je spíše skromná, stojící v pozadí.

marci1

Znám jich hodně, ale japonské přísloví říká: 🙂
„Nikdo z nás není tak chytrý jako my všichni dohromady.“

cochee

To ti přece nic neřekne, tvůj známý to pravděpodobně nebude, takže i když ti řeknu jeho jméno, k ničemu ti to nebude :D