Zvědavý

Kdo je nebo byl podle vás nejlepší komik ze všech na světě?

Já sám si myslím že Charlie Chaplin a Laurel a Hardy. Jaký je váš názor ??

Nejlepší odpověď
annas

Těžko říct, kdo je největší. Záleží ale na náladě, na pořadu, který jsem vyslechla či viděla. Každému se líbí něco jiného., na tom, kdo je takto označil.

Výše jmenovaní patří i do éry němých filmů, filmových grotesek, které jsem sledovala. Vzpomínám na šlehačkové bitvy, dorty, srážky aut, facky, , bláznivé policajty atd. K uvedeným jménům bych ještě přidala Harolda Loyda.

U českých bych spíš zmínila dokonaleho herce či vpravěče.

Inteligentní humor si spojuji s V + W, dále s Horníčkovými Hovory H a jeho hosty např. J. Sovákem, J. Satinským a M. Lasicou. Jejich humor mě oslovuje i dnes, vyvolává pohodu, způsobuje dobrou náladu atd. . Nezapomenutelný V. Menšík, kdysi získal titul Král humoru, rovněž nezestárl.

Najdou se i další – „natvrdlý“ Felix Holzmann a jeho scénky např. s I. Janžurovu, stejně tak nechápající Hlustvisihák ve dvojici L. Lipský a M. Homola atd.

Nelíbí se mně pořad Partička nesnášela jsem P. Novotného, nemusím i jiné pořady, které se objevují v současnosti.

Další odpovědi
mosoj

Obama.

marci1

Souhlasím. Ze světových se mi také líbí Chaplin a Laurel a Hardy ( hlavně Laurel ). 🙂

MrnousakCZE

fazole

Mirdas

Pro mne také Ch.Chaplin, neboť i po letech žasnu a směji se jeho filmům.