Michal Kole

Kdo je na rockovém koncertu více zpocený a fyzicky unavený ? Tancující kytarista kytaru a zpěvák nebo sedící bubeník ?

Nejlepší odpověď
briketka10

bubeník bývá většinou zpocený více je i
fyzicky unanavenej a tancující kytarista
méně..i když zpívá..bubnuje celým tělem,
kdyby si mohl dát paličku do pusy, tak si
ji dá, ale zpíval, jako druhý zpěvák..
jezdila jsem na koncerty s mou kapelou
mohu posoudit :)

Doplňuji:
také záleží na tom, jakou hrají hudbu,
jestli jen lehčí rock, nebo grindcore, kde
sebou musí mrskat a na věku hudebníka..

Další odpovědi
zjentek

ten co se od přírody více potí nebo kterej nemá fyzičku, znáš to slovo ne

bolak

Je to chyták! Oba stejně, rozdíl je akorát v tom kde, protože zatímco tancující zpěvák bude opocen hlavně v horní části těla, sedící bubeník bude zapařený uvnitř spoďárů (grebeníček+pa­roubek).

led

Každý se potí podle svoji fyzických dispozic. Nedá se přesně určit, který nástroj více „potí“.
Ale nejvíce zpocený je posluchač takového rockového koncertu. Většinou v sále během koncertu je těžký vzduch a teplo z reflektorů a množství tancechtivých diváků-posluchačů.