fortin

Kdo je na prvním místě: člověk, nebo nadnárodní firma.

V minulých dnech probíhalo setkání finančníků v Davosu. A výsledkem celého jednání bylo toto jak nám přinesl deník E15.
Největší firmy světa řekly: Vlády, vy nás nebudete omezovat v našich činnostech. My si budeme dělat to co uznáme za vhodné. Když je krize potřeba, tak ji uděláme. A když není potřeba tak ji neuděláme. Protože my jsme největší a nikdo nám do toho nemá co mluvit

Nejlepší odpověď
Klarisa

V dnešní době je člověk na posledním místě.Chudý člověk nemá šanci.Jak máte peníze máte všechno,koupíte si za ně i zdraví.(myslím ledvinu apod.)Noviny nečtu,protože bych se zbláznila a zbytečně se rozčilovala.Stejně nic nezmůžeme.