quentos

Kdo je muž na obrázku?

V jednom kuse na něj čtu narážky a štve mě, že jsem mimo :{D> nevíte náhodou? Díky.
Hledání přes Google Images jsem zkoušel. Nejdřív mi to ztížil fakt, že má na sobě kostým Harryho Pottera a byla mu nakreslena na čelo typická jizva (s Harrym ale nemá nic společného – to už je právě předělávka), ale když jsem uvedené odstranil, stejně ho Google nepoznal. Jedinou indicií je, že by měl mít cosi společného s flétnou (možná flétnista…?) http://www.pic­tureup.cz/verej­ne/489458-harmy
Doplňuji:
redy: mně to teda jde, odkaz funguje. Nebo na co si stěžujete…? Asi jsem to nějak nepochopil.

Nejlepší odpověď
redy

To mám z toho že na všecko cvakám.:-(

quentos, to snad ne, že by chyba?

Doplňuji:
Moje chyba ,já sem totiž cvakla na ty šipky doprava, a objevilo se tam pánský přirození.
A já trdlo čumím, co to je, a když mi to docvaklo, tak sem vylítla a o poličku jsem si nabořila hlavu.
Bude to votřes mozku nejspíš 🙂

Další odpovědi
Cenobita

vypadá to na parodie/fotomon­táže:

http://scifima­fia.com/2012/02­/pic-of-the-day-dirty-harry-potter/

led

mohol by to byť aj Harry Quentos
s jazvou a bez brýlí – kombinovaný obrázok avatara s odkazom, keď montáž, tak montáž…

Zbynas

Vypadá jak Einstein za mlada :D

quentos

tak už jsem to vypátral, pomohla k tomu náhoda, jedná se o jednoho pražského učitele…

zjentek

to seš ty, jednoznačně ..doufám, že to, co votevřela redy, nejseš taky ty :o