Kdo je můj táta?

Myslím tím samozřejmě protivný originál, který mě zplodil.

„nejsem stvořitel, ale stvoření“.

Odpovědi
BANAN93

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=p5uGOkOu­Q8Q
Co tě zase trápí pumíku ..........

Vroudenspil

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=cas-B-CGnLk

cochee

Mám zveřejnit ty tvoje „zdvořilé“ privátní zprávy, cos mi posílal? Aby ostatní věděli, jaký slovník má „16letá panna?“ Být opravdu moje děcko, tak už dávno nejsi, asi bych chytil nerva a…

cochee

Ty jsi vyscaný jak ďůra do sněhu, ale ty za to nemůžeš. Takový ses už narodil.

anonym

BANAN93 – Můj virtuální táta mě neustále bezmyšlenkovitě napadá, že prý jsem "podvodník"a nedá mi rozumné vysvětlení, a v čem podvádím, koho?Zakládám víc profilů nebo jinak porušuji kodex?Kdo si myslí, že je?Můj bůh?Chce mě duševně znáslnit jako farář batole (chlapci, děvčata) pří svátosti křtu se souhlasem rodičů?Cce mít nade mno kontrolu, ikdyž na to nemá?Proč?Táta má divné choutky, jen jestli to náhodou není pedofilní incesťák a homosexuální k tomu!

anonym

On si logicky začal, protože je o generaci starší a mnohem zkaženější, než já, která jsem nucena se v jeho jménu přetvařovat v jeho prospěch…

anonym

Vroudenspil – takový papež a jeho kyberšikana v 62 jazycích?…

fcoop

Některé věci je lepší nevědět.

gagaga

Jugar ?
:)

  • iv-

anonym

proč zrovna Jugar?Ale něco na tom bude, ty povahové rysy, ta ostuda…co bude dělat, až mě zákeřně a bezmyšlenkovitě vyštípe ze scény, najde si novou oběť svojí kyberšikany?Stoupne mu sebevědomí, jakož to u tupé síly bývá?…

gecco

Iv – nestraš ju…
;-DD

anonym

já do staromódní hierarchie už dávno nepatřím, protože komunističtí „antiteisti“, už dávno zkončili.