orwell

Pplk. v z. MUDr. Marek Obrtel je voják ČSA vracející vyznamenání z vojenských operací pod uskupením NATO. Více informací najdeš na
http://www.par­lamentnilisty­.cz/arena/nazo­ry-a-petice/Marek-Obrtel-Hluboce-se-stydim-za-zlocineckou-organizaci-jakou-je-NATO-Vracim-vyznamenani-351287

Další odpovědi
gecco

CO je AC24.CZ?
Kdo za ním stojí?
Kdo je vydavatel, vlastník?
Jaké jsou finanční struktury?
___
Šmarjáááá – ten web jakoby psali jehovisti (a nebo podobná ´pakáž´)…
ROFL…
___
Marek Obrtel – člověk, který pro své přesvědčení něco koná. OK. Je to jeho pocit, jeho přesvědčení – má na ně právo…
Stejně, jako má na svůj názor, své přesvědčení – a jejich vyjádření, právo každý člověk žijící v běžné společnosti.
Tomu rozumím – a to i respektuju.
___
Proto taky vítám, že nežiju v diktatuře – a onen doktor a i já můžeme projevit svůj názor…
😉
Protože kdyby toto ten doktor udělal za komunistů (a nebo v jiné totalitě – třeba v dnešním Rusku), tak

  • týž den je doktor za katrem
  • nikdo o jeho prohlášení neví (i kdyby se měl celý náklad novin zničit)
  • je ho rodina o doktorovi pár let neví
  • jeho rodina nechápe, proč děti nemohou studovat
  • jeho rodina nechápe, proč jsou všichni najednou dělníci na páse na nebo rolníci v pohraničí

___
Jo – v Česku se nám žije dobře…
🙂
Doplňuji:
Ad Doplnění:
Jo jo – tento zdroj uvedl už Orwell – a já to čet´…
😉
Jak už jsem psal – „vítám, že nežiju v diktatuře – a onen doktor a i já můžeme projevit svůj názor…“.
___
Víte, pane Mosoji, já vcelku chápu, že se vám stýská po disciplíně a rád byste ji měl zpět – ale mnoho lidí nechce žít tak, jak nějaký ha*zl zavelí…*)
Chtějí žít ´po svém´.
Chtějí se radovat z toho, co jim osobně přináší radost…
Chtějí smutnit svůj smutek…
😉
Zřejmě si neumíte najít smysl života – potřebujete jej ´nařídit´??
___
*) je škoda, že se neodvažujete přiznat svou ´armádní´ minulost – hodnost, funkci…

  • odhaduju ´pošťáka´ (ale to už jsem psal) – praporčík? – a nebo jsem ´přestřelil´??
  • skladník? – nebo dokonce vrchní skladník?? Zbrojíř jste nebyl – i tito praporčíci museli mít v hlavě mozek, ne hov*a…

Pepa25

Ještě odpověď na otázku (nevím, proč už je uzavřeno): je to lékař, u kterého se nasazení v zahraničních misích projevilo ztrátou soudnosti a nyní „důrazně žádá ministra obrany o souhlasné stanovisko“

Pepa25

Líbilo se mi, jak na připomínku na kvalitu zdroj ac24.cz byl poskytnout odkaz na parlamentnilis­ty.cz. Tomu se česky říká z bláta do louže … 😉 Pro neznalé: na parlamentnilisty.cz se obvykle hodí info, kterou „seriózní“ media typu lidovky.cz nechtějí uveřejnit …

gecco

Mosoji – chápu, že moji odpověď jste nechtěl vidět (ale i ta je výsadou ´svobodné´ společnosti)…
😉
Ale- mohl byste mi, prosím, odpovědět na otázky z prvního odstavce mého příspěvku?

mosoj

Jedinej kdo tady kváká o tom co chce kdo vidět a slyšet, jsi ty .
Svobodná společnost by to byla kdyby o tom informovala i jiná média.
Jinak to dotyčný vystihl v plné parádě. Já vím že po tom rudneš a to je dobře.

gecco

Ale- mohl byste mi, prosím, odpovědět na otázky z prvního odstavce mého příspěvku – tedy, mé odpovědi na váš dotaz?

mosoj

Ale no tak, tak už to jednou zkousni, že nemáš pravdu.

gecco

Ale já klidně přiznám, že pravdu nemám. Když ji nemám.
Jen – co ty odpovědi?
😁
___
A co kdybyste se konečně odhodlal mi odpovědět i na ´mé´ Doplnění??

mosoj

Ne, ty když pravdu nemáš tak odpověď tiše smažeš. Blbnout hlavu musíš někomu jinému.

gecco

Ááááále P.R.D.
😁
Jednou jsem svou odpověď smazal – a v Diskusi vzápětí vysvětlil proč…
___
„Blbnout hlavu“?? – to dělám, občas, holkám – VY opravdu nejste můj typ…
___
A co ty odpovědi??

mosoj

Tady jsou :
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/357402-vojensky-lekar-chce-vratit-vyznamenani-nato-ministerstvo-mu-je-odebrat-nemuze.html

bhé .....

Žádnou otázku jsi nepoložil. Ještě chvilku a klepne tě pepka, dávej pozor.

gecco

A to Doplnění:
Je škoda, že se neodvažujete přiznat svou ´armádní´ minulost – hodnost, funkci…

  • odhaduju ´pošťáka´ (ale to už jsem psal) – praporčík? – a nebo jsem ´přestřelil´??
  • skladník? – nebo dokonce vrchní skladník?? Zbrojíř jste nebyl – i tito praporčíci museli mít v hlavě mozek, ne hov*a…

mosoj

Je ti do toho úplný hovno !

gecco

Víte, kdybyste se uráčil číst, v mnohém by to usnadnilo konverzaci…
BTW – o mé zdraví nemějte péči, pečuji sám…
🙂
Otázky:

  1. CO je AC24.CZ?
  2. Kdo za ním stojí?
  3. Kdo je vydavatel, vlastník?
  4. Jaké jsou finanční struktury?