BANAN93

Kdo je lepší predátor ??????????????

Doplňuji:
prostě lepší predátor ..... kdo by stál na vrcholu potravního řetězce … nevim co je zase nesrozumitelné :D někdo mi odpoví člověk ,.. to bych mohl udělat anketu LEV, Tigr, člověk, terminátor, superman, ale já udělal anketu /lev a tigr/

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
beer

LEV

Místo lva totiž loví lvice! ))
Ale vážně:
Lepší v čem?? Rychlosti, síle, technikou lovu, nebo snad množstvím ulovené zvěře atd.?
Nesmyslná, málo přesná otázka. Ke všemu ještě anketa..
Doplňuji:
Na vrcholu potravního řetězce stojí oba predátoři, každý ve své oblasti rozšíření. Je potřeba vědět, že tyto oblasti se jim nepřekrývají, tedy se mohou setkat maximálně v ZOO, ovšem každý ve své kleci ))
Jinak KDYBY se nějak ve volné přírodě potkali, uřčitě by se navzájem nelovili – jsou na tom zhruba stejně, takže by to bylo pro oba velmi nebezpečné a „neekonomické“. Rozhodně by proto lovili snadnější kořist.
Studium

Další odpovědi
Leotom

Tiger Ussurijský

Ar

Tiger Ussurijský

Člověk

zjentek

Tiger Ussurijský

http://www.mo­jevideo.sk/vi­deo/e8cc/lev_v­s_tiger.html :D

mosoj

LEV

  1. tiger, http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ti­ger
  2. lev
  3. tygr

GM

Tiger Ussurijský

iceT

určitě můj chlap,když má zrovna hlad-tomu je fakt dobré vyhnout se na sto honů,nebo mu dát najíst…