mosoj

Kdo je Kerberus ?

Děkuji za ohodnocení mé otázky, ale když si přečtu diskusi kolem tohoto nicku a nicku annas jsem z toho jelen, ale nikoliv svojí vinou !!!
Každopádně jestli Kerberus je Kerberus a já jsem já, tak ji tady vítám.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-na-techto-strankach-konkretne-omluvit
Doplňuji:
No jo kdysi. Ale ona se tada objevila nyní, bez otázek a bez bodů. Kam ty body zmizely ?

Nejlepší odpověď
briketka10

Bronzový

manon
Máte pro toto vysvětlení? http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ znate-vyznam-slova-konzul

Kdo je kdo a proč selhal program? Jak může selhat software? Když selže, smíchá mne s někým jiným?

Doplněna:

toto mi přišlo na můj e-mail :
Informace od Administrátora serveru:
Před časem došlo k převedení některých příspěvků z profilu Kerberus pod annas (v té době neaktivní profil). Příspěvky byly ověřeny podle přístupových logů a technických informací tak aby byly přiřazeny správně. Nejde tedy o chybu, ale důsledek přesunu a rozhodně se nejedná o porušení pravidel ze strany uživatelky annas nebo Kerberus (vše bylo provedeno provozovatelem serveru). Naopak vnímáme negativně některé příspěvky zde v otázce a diskuzi, které vytvářejí nevraživou atmosféru osočováním a napadáním ostatních. Prosím zdržte se podobného jednání, budeme je považovat za porušení kodexu.
Děkuji
Admin Odpovědi.cz

Doplňuji:
ale, že sem tam někoho nyní oboduje Kerberus jsem si všimla..

Další odpovědi
anonym

za 4 měsíce jsem pochopil jedno, jsou tu klany a zdvojené nicky. Howgh

bolak

No já né, tohle už na mě nesvedete. Stačí že sem se ti přiznal tady > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-neustale-klesa-kvalita-otazek-a-odpovedi

kropitko

Mosoji Kerberus je moje máti, ale včera se na ní přihlásil můj muž, vysvětlení v diskuzi, když jsem se to dozvěděla, tak jsem mu hned vynadala, zvažuji, jestli mu ještě nemám rozbít držku, nebo aspoň zflákat prdel. 😁 Snad tu neudělal velkou paseku,, ????
Doplňuji:
A mimochodem, když jsem mu řekla, co tu způsobil za poprask, tak jen valil bulvy,,,prý tohle nechápe, hlavně dr. ho hodně zajímal, říkal že když ho posílám, aby vyhledal odbornou pomoc, tak bych to prý v první řadě měla doporučit tomu dr.,,,:-) Jo a Annas vám se mám za něj omluvit, že rozhodně netušil, že to, že se přihlásí na nějaký nick, který není jeho, že tím způsobí takové problémy.

anonym

Tak jsem se těšila, že podle otázky půjde o nějaké „psí“ téma, ale bohužel opět ne, zase jen pokus , který pod rouškou otázky „řeší“ něco, co původně na Odpovědi nemělo patřit. Prokousala jsem se i diskuzemi,ale jediné, co je z toho jasné je, že většina tvrdí, že jim nejde o body, pořadí a hodnocení, ale opak je zřejmě pravdou. Jinak nechápu, proč se kolem toho tak nadělá…

Alesh

Jóóóóóó, to se tu kdysi řešilo. Já to přečetl jedním vokem, páč mě dohady tohoto typu nějak zvlášť neberou a odnesl jsem si tento závěr: Kerberus = annas a je mi to srdečně jedno, i když jsem monoprofiloidní.

annas

Jako Kerberus jsem odpovídala asi od března 2011 do září 2011. Takže lze spočítat doby, že annas tehdy neexistovala. . Je možné snadno spočítat, že annas byla v této době neaktivní.

Pro spekulanty , vyzkoušejte. Je to přece tak jednoduché. Vložit stejným profilem otázku, stejným profilem odpovězte , stejným se obodovat. Přitom profil je deaktivovaný. Není to zázrak?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-pro-toto-vysvetleni-http-www-odpovedi-cz-otazky-znate-vyznam-slova-konzul

led

„Sto krát opakovaná lož sa stáva pravdou“ nepripomína to niekoho z obdobia medzi dvoma svetovými vojnami?
Najhoršie je, že tento spôsob, nech je akýkoľvek, zanecháva po sebe zlé semienko „čo ak je to pravda?“.
ako by povedali naše veľké vzory západne od Atlantiku:
„Well, dámy a páni, aj takto sa robí politika…“

led

Ano, šéfe,
najhorší spôsob zavádzania je mix pravdy s primesou poloprávd, klamstiev a nedotiahnutí vety a to sa tu v poslednej dobe začína v našej kuchyni objavovať pod taktovkou „šéfa kuchyne“.

annas

Ad led.

Je to tak. Je nebezpečné mít pravdu ve věcech, ve kterých se zmýlil " velký šéf"

annas

Vkládám správný odkaz na reakci adminů.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-pro-toto-vysvetleni-http-www-odpovedi-cz-otazky-znate-vyznam-slova-konzul

anonym

Kerberus je matka uživatelky kropítko, pod jménem Jana. Manžel kropítka je kokotěnko. (Všichni z téže IP adresy).
Následně si po dohodě s kropítkem zapůjčila profil Kerberus/Anna uživatelka annas, včetně cizího přístupového hesla, přičemž si pro tento účel annas založila samostatnou (již 5. v pořadí) mailovou adresu (proto vznikl dojem u terry, že jí pokaždé psala jiná osoba z jiného mailu).
V posledních dnech se annas částečně stáhla, reaguje jen občas do diskuze, ale znovu se přihlašuje s původními přístupovými údaji na údajně neaktivní Kerberus. Všechny otázky a odpovědi včetně bodů byly přiřazeny k profilu annas (ovšem včetně odpovědí původní Kerberus/Jany). Proto všechny, jak původní Janiny, tak dočasné Anniny příspěvky, se sloučily do staronového profilu annas.
K vehementní obhajobě od led, lze dodat jediné. V principu jsou dvojité profily v rozporu s kodexem. Nikomu jinému by to neprošlo. Pokud by byla motivace jen v ukřivdění, stačilo si založit nový profil ze své vlastní IP a ne parazitovat a zneužívat podvodného bodování z již založených cizích profilů.
Proto není divu, že to vzbuzuje takové obecné rozhořčení, neboť je to de facto diskriminace všech slušných uživatelů a vlastně pohrdání jejich poctivostí a snahou respektovat závazná pravidla, jež by měla platit pro každého.
Úpadek morálky, který oprávněně kritizujeme ve společnosti, se bohužel, nasákl i na tyto stránky.
Pak se divme, že nikdo nic nerespektuje a neuznává základní etické hodnoty.
ad mosoj, nejsi sám, kdo je z toho jelen. Některé un fair praktiky se obyčejným lidem, skutečně těžko chápají.
(V pravidlech se s tzv. neaktivním profilem nepočítalo, proto tam ani nemůže být žádné definování. To si jen někdo ohnul pravidla dle svých potřeb).

kropitko

Ano Kerberus je moje matka, můj muž kokotěnko, včera se chtěl podívat na odpovědi, tak se přihlásil jako kerberus, jelikož na jeho profil ho to nepustilo. Původně se chtěl na něco zeptat, ale pak se to vyřešilo. Máti na odpovědi nechodí, jelikož jí to tu dost znechutilo, což mně taky. Odpovědi jsem opustila hlavně kvůli vám doktore, protože většího zmetka jsem nepotkala ani v reálném životě a to je co říct. Myslím, že je úplně jedno, kdo se přihlašuje pod jakým nickem. Na naší IP adresu je napojených dalších 6 uživatelů, nedej bože, aby se rozhodli se kouknout na odpovědi,, 😁 I když věřím, že po tom, co jsem je varovala, co je to tu zqa pakáž, že by je to ani nenapadlo.

bolak

jestli se můžu zeptat, kokotěnko je křestním?

kropitko

jjj, kokotěnko, kokotoví

anonym

Zneužití Odpovědi.cz
Není povoleno zakládat více uživatelských účtů (profilů) za účelem porušení tohoto kodexu a podmínek Odpovědi.cz.
Buďte dobrými členy
Ohodnoťte hvězdičkou nebo palcem pokud vidíte zajímavou a užitečnou otázku nebo odpověď. POKUD UVIDÍTE PORUŠOVÁNÍ PRAVIDEL, TAK TO NAHLAŠTE. Všichni jsme zavázáni dělat maximum proti zneužití Odpovědi.cz a s vaší pomocí se nám to podaří.

P.S. Nemáte-li vlastní odpověď na jasnou otázku „Kdo je Kerberus“, je to jen popouzení v duchu info od admini.
mosoj se oprávněně pozastavil nad samotným principem:
Pokud jsou nějaká pravidla, platí pro všechny, vyskytují-li se protekční a tolerované výjimky, je to přinejmenším na pováženou a zůstává otázkou k čemu tedy vlastně jsou? Je-li to jen cár papíru, jenž beztak platí jen pro některé?

kropitko

já pořád nemám pocit, že když se teď můj muž přihlásí na můj nick, tak tím porušuje pravidla

kropitko

Ty jsi úplně blbej a máš iQ houpacího koníka, vždyť nikdo nezakládá další účty, ty účty prostě jsou a jestli se bude chtít sousedka na něco zeptat, tak se klidně zeptá z kropitka,,,a nevidím v tom žádné porušení.

annas

Je to opět spekulace a lež, jen domněnky, snaha manipulovat s ostatním uživateli. Vlastně jsem zapomněla, že „hlasatel pravdy“ umí číst myšlenky, a tudíž ví, že všichni kolem jsou podvodníci … Vše se řešilo před 280 dny …

Ať žalobce vloží důkaz (nikoliv chybný, jak to často dělá), že Kerberus, která včera bodovala, jsem já … Nemohu za to, že se ozvala plvodní Kerberus…Nebudu se obhajovat, je to pod mou úroveň…

Terry. Její oba profily jsou aktivní, ale admini neřeší, takže je to její problém …

Už včera vložil admin ooznámku, že spekulace nejsou na místě, dnes opět pokračování. Připomněla briketka.

Jen na závěr:

Co vadí dotyčnému nejen na mně, ale i na některých dalších uživatelkách i uživatelích ? Vždyť jedovatými slovy škodí sám sobě. Využívá toho, že nás považuje za slabé bezbranné tvory, i když se snažíme pomáhat ostatním … . Neuvědomuje si, že tím vlastně škodí ale jenom sám sobě.

Tento virtuální obraz, který se dotyčný snaží vytvořit o své osobě, ten s každým útokem dostává trhliny. Vždyť kdo je rozumný a sleduje to, co se na Odpovědích děje, si může udělat patřičný obrázek…

Uvidí v kritikovi hrubiána a mistra v překrucování a v manipulaci s fakty …

Nemám už co dodat …

kropitko

Já nevím Annas, že máte snahu vůbec někomu takovému ještě něco vysvětlovat. Prostě je nešťastný, že i kdyby spojil všechny svoje účty, tak nebude první. Kdyby byl všímavý jak o sobě tvrdí, tak by věděl, že jste si z Kerberus odnesla jen body za dobu, kdy jste měla profil zapůjčený,,,:-)

bolak

Vysvětli mi jednu věc, jakto že jsi ze dne na den otočil o 180 stupnu? Když se jí tehdá ty profily sloučily a někdo měl k tomu námitky, tak si je okřiknul a nabádal aby si tohle odpustili, vyzýval je aby se v tom už dál nepitvali, že annas nic špatnýho neudělala, že admini o tom všem předem věděli, tudíž to nebylo proti kodexu, atakdále atakdále.

Tvoje slova z odkazu který si tu nadhodil:
„A ještě jedno prosté vysvětlení – po smutných zkušenostech, se raději vyhýbat konfliktním a útočně-provokativním dotazům, které by se navíc neměly na Odpovědích vyskytovat (viz vyvarujte se negativního chování, nenávistné řeči a popuzování atd. apod.)
Tuplované porušení kodexu naskýtá otázku, jak dlouho tu může tato vydržet? U zlatého s podmínkou je to obzvláště na pováženou.“

Teď, to samý za co si peskoval ostatní děláš ty sám a v několikanásobně větším mětítku. Navíc mám takovej pocit, že se za to ani nijak nestydíš (a měl bys). Před půl rokem ses nad jejíma opovědma rozplýval, psals že je to „jediný odborník na český jazyk zde“, „nejpovolanější z povolaných“ a tak podobně. Pak najednou ze dne na den uděláš „cvak“ a teď ji za tytéž odpovědi kritizuješ. V čemkoli co napíše se neustále hnípeš, rozebíráš slovíčko po slovíčku dokaď nenajdeš něco čím bys moch ublížit. Takže já se ptám, co se stalo? Copak ti udělala tak hroznýho že to nedokážeš zkousnout a máš potřebu se mstít tímhle způsobem? Máš z toho co děláš potěšení? A co ocko, jak ta do toho všeho zapadá? Vím že ste někde psali, že jí tím vším chcete jen pomoct, ale jak teda? Zajímá mě jak jí tenhle všechen hnus pomůže?

Dík za vysvětlení.

http://img.pic­tureup.cz/18092012­/ba0b4e00f1cfce­a4bb41db4e54711c17576f76­ac.png

Andělé

Bolaku, plně s Vámi souhlasím…trefná slova.

kropitko

kam vítr, tam plášť,, 😁

vagra

Pro bolaka-máš pravdu.
Všechny nás tady nepřetržitě přesvědčuje, jak mu záleží na úrovni Odpovědí, na kodexu a na slušnosti.
Muselo se stát něco opravdu hrozného, že tak najednou změnil názor na Annas. Od jisté doby, se o ni začal nepřetržitě otírat. Znevažuje a potlačuje jakýkoliv její projev.
Takové chování, bych mohl s úspěchem připisovat nějakému buranovi.
Nakonec, on opravuje jakýkoliv názor, který se neshoduje s tím jeho. Zkrátka dává nám najevo, že právě a jenom on, je tím, kdo musí mít pravdu.
Že přitom porušuje základní zásady slušnosti vůči ženě, to mu nedochází.
Máš pravdu i v tom, že si v poslední době našel sobě rovnou sekundantku, která je na tom podobně.
Čistě teoreticky-co se bude dít, až se mu po nějaké době také znelíbí ? :)
Položil jsi na závěr zajímavou otázku. To bych také rád věděl.
To víš, má ty styky, takže může jít o nějakou novou, převratnou terapii…:)

Andělé

Vagra, také s Vámi plně souhlasím.:-)

Včera jsem dr.„potkala“ v nějaké diskuzi a na chvilenku to vypadalo,že si dal říci,ale to byla opravdu jen jeho slabá chvilečička. Holt závist je sakra silnější…

annas

Ad Vagra.
Zmiňovaný člověk nastrkuje falešné mince, jenže ne všichni si všímají diskuzi, v nichž se často objevují … Proto netuší, že co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi ---

Andělé

Annas, ti dva to mají už dávno prohrané,jenom si toho ještě nevšimli. Je probere už jen těžký pád.

Váš úspěch je zasloužený a neskolí ho ani všechno zlo světa. 🙂

annas

Ad bolák, díky za názor a objektivnost. Vlastně jsem byla za tento výraz kritizovaná, prý neexistuje :.))
Odkaz hledat nebudu.

Navíc školní inspekce by mě za vysvětlení napomenula, protože ověřovat si významy ve slovníku je zaostalost 🙂

Pro zájemce: objektivnost = objektivita,

mosoj

Tak teď jsem z toho ještě větší jelen. Jak je definován neaktivní profil v pravidlech tohoto serveru ?

kropitko

No asi aktivní je, když se manžel na něj včera přihlásil, každopádně to bylo poprvé, co admini sloučili body které Annas získala jako Kerberus a Annas. Příště mu tady napíši heslo na kropitka, když se bude potřebovat na něco zeptat, aby už na Kerberuse nelezl, jelikož je vidět, že je to velký problém. No jo, ale nevím jestli to taky nebude problém, tak snad aby si raději založil další účet a nebo aby se radši ani na nic neptal,, 🙂

mosoj

Jelen na druhou. Když rozkliknu profil Kerberus, je tam napsáno že uživatel nepoložil žádnou otázku ani na žádnou neodpověděl. Přesto disponuje 314 body !!!!!

kropitko

já mám u kropitka taky vymazané nějaké otázky co jsem položila,,,protože jsem to tak prostě chtěla, je to moje právo. Otázky zůstaly, ale ne jako od kropitka

mosoj

Tak to asi budou body za přihlášení že ?

mosoj

No jo ale Briketka 10 píše že prý body sem tam dostává, když ale nepokládá žádnou otázku ??

briketka10

mosoji já napsala, že body rozdává 🙂

mosoj

Vždyť říkám, že jsem z toho jelen.

briketka10

kolik máš těch parůžků vždyť říkám , že bodíky občas ňáký rozdá nee, že dostane :))

kropitko

jenom včera, ptala jsem se teď muže a říkal, že dal bod nějakýmu dr. a masojovi,, 😁, že prý koukal, jestli se někdo neptá na to, co se chce zeptat on. No už jsem mu pěkně vynadala, hlavně za ten bod pro dr. to přehnal,,, 🙂

briketka10

toto už snad pochopíte všichni

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-je-kerberus?_fid=ftc­t#discussion

briketka10

tento příspěvek, kde bylo vše vysvětleno byl vymazán :(

briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-mi-tohle-vysvetli
snad to vyšlo

led

je tam pekné o bodovaní:
"Upřesním.

Můžete požádat o zrušení svých otázek (budou označeny jako anonymní a zmizí z vašeho profilu), ale body vám zůstanou.Příklad: budete mít třeba 20 bodů, ale 0 otázek, 0 odpovědí (pokud jste neodpovídali). Udělala to tak jedna uživatelka, protože jiná uživatelka otázky tazatelky překroutila a zneužila. Ale další otázky se již opět započítávají a objeví u profilu. Snad jsem to vysvětlila srozumitelně.

Doplňuji:
Příklad: budete mít třeba 20 bodů, ale v profilu zapsáno 0 otázek, i když jste třeba vložili 3. Body za odpovědi i jejich počet budou zaznamenány."

zdá sa to byť zamotané, ale snáď to pomôže k vysvetleniu bodov. Podľa môjho názoru môže ísť o súčet denného prihlásenia s prípadným bodovaním uvedeným v citáte „Upřesním…“

kropitko

Ano přesně jak píše led,,,

annas

Kdysi napsala Benyta, ž platí citát, který má uvedený v profilu paní Kropítková.

annas

Kropítko se ohradila proti nepravdivým informacím dotyčného uživatele, i když volila „ostřejší“ formulaci.

Přesto se domnívám, že zaobalené nepravdy jsou mnohem horší než razantní cesta.

kropitko

Protože se chovám k němu pořád slušně, no a jak je vidět, je to pendrek platný. Pořád sei mele tu svojí a pořád do kola, nevím jestli něco nebere,, 🙂

annas

Ad kroopítko, je to boj s větrnými mlýny … Domnívala jem se, že se vše vyřešilo před 280 dny, takže proč dotyčný a jeho tisková mluvčí „kauzu“ vytáhli. Navíc je vidět, že mnozí si opravdu nevšímají toho, co se děje, Někde to zmínil bolak. Má pravdu.

mosoj

Každopádně mně to ukázalo , že je to horší než jsem si myslel. Nechci ani pomyslet co vše se tu dělo. Vždyť i pravidla musela být změněna. Jenom mně nepřesvědčujte že kvůli mně. Ano, nevím co se tady všechno děje a dělo za komploty a docela jsem rád. Komu vadí že jsem s nikým nešel do holtportu ? Jenom jsem se zeptal. Od toho snad tento server je. Na tomto serveru jsem kopal a kopu pouze za sebe a objektivní lidi.

Nenechám si diktovat na co se mohu zeptat a na co ne, komu mohu dát bod a komu jsem ho neměl dávat či koho mohu nominovat. Ano takovéto snahy tady jsou a byly !!! Dokonce mně chodí na emaily a od drAxla nejsou !!!

led

mosoj,„Nenechám si diktovat na co se mohu zeptat a na co ne, komu mohu dát bod a komu jsem ho neměl dávat či koho mohu nominovat.“
toto by asi malo byť uvedené ako motto na vrchu tejto stránky.