Kdo je kamarád s N95

Zdarec.Jednou se mi vybil tel. a když sem ho nabil a zkusil zapnout,začne mi na displeji blikat kurva rychle NOKIA,jako to dělájí všichni Symbiáni(akorát pomalejc)Když naběhne operátor rázem vypadne a opět začne přemýšlet a blikat dokola a dokola.A dělá to ikdyž je v offline.Chtěl jsem přehrát software jenže jak stále přemýšlí,tak nejsem schopen ho připojit na comp.Co mám dělat?PLEASE HELP

Odpovědi
anonym

podle mě servis.. s tim už asi moc neuděláte, chtěl sem poradit přeinstalování software, ale když to nejde, tak s tím opravdu moc nezmůžete