Kdo je Eva Hrubá a v jaké oblasti kultury působí?

Doplňuji:
Díky za každý názor. Nicméně doufám, že aspoň někoho napadne se na její stránky podívat. Rozhodně to není nezajímavá básnířka, ani bezvýznamná herečka. Mne zaujaly její fotografie a videa.

Nejlepší odpověď
WeeBear

Eva Hrubá působí jako občasná herečka, básnířka, podle všeho případně i jako poetička.

Něco málo se o ní dá dozvědět i zde http://nymbur­sky.denik.cz/kul­tura_region/e­vahruba-nymburk20111127­.html

Další odpovědi
Sůwa

Po zadání do vyhledávače lze najít 157 odkazů na jméno Eva Hrubá, ale ani jedna z nich není tak významná, aby ji většina zdejších uživatelů znala. Odpověď tedy nejspíš nebude přínosem.

briketka10

souhlasím s kenyrtsem, českého jazyka a literatury jsem si užila též dost..někdy na ZDŠ Julia Fučíka v hlubokém totalismu..
a nehodlám být na těchto stránkách zkoušena a ani se blýskat !!

před 3mi dny !!

ocko
Vzniká uzavřením manželství mezi Češkou a Němcem nárok na dvojí občanství, když se manželka odstěhuje po svatbě do SRN?
Doplněna:
No tak. Nikdo nezareaguje? To si to mám vyhledat sama? A takovou krásnou příležitost jsem dala, aby se někdo blýsknul.
• Zajímavá: Označit otázku jako zajímavou 1
• Nahlásit závadnou otázku

Odpovědi:

Syd
Ah, já hloupá už chtěla odpovídat. Chyba lávky byla, že jsem si nepřečetla doplnění. Příště se neptejte na otázky, na které znáte odpověď sama jenom proto aby se někdo „blýsknul“. Tahle stránka je tady od něčeho jiného.

A to, že jste se nepokusila to vyhledat sama, asi taky neni uplně nejvhodnější zmiňovat.

takže asi tak nějak, došly mi palečky..

kubimi

Eva Hrubá je básnířka, její bratr byl svého času ředitelem na Štiříne. Doporučuji její dvě sbírky, které ilustrovala tehdy ještě náctiletá Olga Pětivoká Klopýtání – kardiogram blázna a Láska je když

kenyrts

To ocko,Vy se neptáte na otázky na které neznáte odpovědi,ale vy nás zde jenom zkoušíte…připadám si jako ve škole…

anonym

Ad Kenyrts – ptám se na věci, o kterých se chci dozvědět něco nového. Někdy stačí jenom postřeh druhého člověka, abyste si byl schopen udělat na věc jiný názor, získat nové povědomí o zadaném tématu a podobně. Nemám ambice někoho tady zkoušet. Ptám se, protože jsem na názory ostatních zvědavá. I na ty poněkud negativní, vyostřené a promiňte mi to, někdy i pochybné. Napadání se jsem si na Odpovědích.cz užila už včera Je to celkem úspěch, když jsem tu 6. den. Přesto, že jsem se snažila dvěma aktérkám vysvětlit svůj postoj, nepochopily to. Je to snad má chyba? Dobře jsem si přečetla vše pod čarou včetně kodexu. Není tam vůbec uvedeno, že bych se nemohla zeptat na něco, nač znám odpověď. Samotnou by mne to vůbec neurazilo a respektuji, že jsou zde lidé chytřejší než já. Jsem jim vděčná za to, že si mohu rozšířit své vědomosti a dovědět se něco nového. A o tom právě odpovědi.cz jsou. K tomu mají sloužit. Pokud to nelze pochopit, tak berte v potaz, že mám skoro 60 na krku a je tudíž jasné, že pokud nejsem totální zabedněnec, tak nějaké znalosti mít musím. Ráda se své zkušenosti podělím a pokud bych mohla pomoct jen jedinému člověku, budu ráda. Pokud Vás moje otázky obtěžují, máte svaté právo je ignorovat. Za odpověď u mne máte palec. Jen s přidělováním musím počkat na půlnoc – jsem už „vyčerpaná“.

quentos

co to máte za vyhledávač, mně jich to našlo 28 900 ;{)>

Sůwa

Mně těch 157 docela stačí, přece to nebudu hledat na Google ☹. Dobrou noc

briketka10

suwo dala bych Vám bod teď mi došly, tak až po půlnoci dobrou noc 🙂