Zvědavý

Kdo je člověk kterému se říká „Rychlík“ ??

v jakémkoli smyslu

Odpovědi
anonym

Záleží na kontextu – když to řekne holka a nemyslí schopnost řešení problému, je to docela průs.. – …švih!
;-D
Ale třeba kdysi mi říkali, že autem nejezdím, ale ku..wsky nízko lítám – to mne pobavilo…
😉

lololomaja

Jestli je to myšleno ironicky může to znamenat, že má dotyčný dlouhé vedení (trvá mu než mu něco dojde..). Pokud je to myšleno normálně tak zkrátka rychlý člověk:) Záleží na kontextu.

led

1 – rýchly človek, rýchlo koná, rýchlo rozpráva – oceňujúci pojem
2 – pomalý človek, pomaly koná, pomaly rozpráva – sarkastický vyjadrenie