jjj123456789

Kdo je autorem výroku Iniciativní blbec je horší, než třídní nepřítel?

Nejlepší odpověď
anonym

Obávám se*), že autora výroku nelze vypátrat, takže – pokud jej chceš použít v nějakém vlastním textu, napiš – ´lidová slovesnost´…
___
*) za minulého režimu bych se obával – o autorův osud – pokud by autor vypátrán byl
;-D

Další odpovědi
www

Autor bude nejspíše neznámý, poněvadž v době vzniku tohoto rčení by autora soudruzi pravděpodobně odměnili vězením.
Názor

talka

Já bych to hádala na pana Wericha.

kelley

Skoro bych řekl, že ten výrok vznikl spontánně na mnoha pracovištích najednou 😁 Autorů je tedy mnoho…