TýnuŠš

kdo je architektem kostela sv. Jana Nepomuckého ve Žďáru nad Sázavou?

Nejlepší odpověď
gecco

Byl to jeden ze světově nejvýznamnějších architektů dané doby…
:-O
Promiň, ale docela by mne zajímaly pohnutky, které tě k položení tohoto dotazu vedly – je to jen lenost a nebo se přidala i počínající idiocie??
:-O

  1. napsat tentýž dotaz do google ti zabere méně času, než do Odpovědí
  2. je to domácí úkol a nebo nějaká soutěž o pytlík bonbonů?
  3. každý, aspoň rámcově vzdělaný človek ví, kdo byl Jan Blažej Santini

Další odpovědi
marci1

http://www.strejda-google.cz/#ar­chitekl+koste­la+jana+nepomuc­k%C3%A9ho+ve+%C5%BDd%C3%­A1ru+nad+s%C3%A1za­vou

Lamalam

Santini.