Miroslavst

Kdo je admin?

Zajímalo by mě, kdo je admin co maže otázky a hlídá to tady?
Je to někdo z nás nebo je to člověk v pozadí co tady čučí a hlídá to tady nebo sem mrkne a promaže to.
Co si myslíte?
PS: Já to nejsem.

Nejlepší odpověď
kropitko

Miroslave,já jsem Vám nikomu nic nesmazala,dělám to pouze ve scela výjmečných případech. Kdy příspěvek není otázkou a ještě ke všemu ten dotyčný někoho napadá,uráží apod…Myslím,že tyto stránky nebyly založeny proto,aby se tu lidé ponižovali,nebo se chovali jinak neslušně.
Doplňuji:
Nahlásit závadnou otázku,či odpověď můžete všichni,kdo jste přihlášení,ne jen ti zlatí a stříbrní. To jen tak pro pořádek.

Další odpovědi
panenka

Já taky ne Miroslave.

PostApMan

Tuto otázku nesmaže – neměl by. není v rozporu s podmínkama serveru (začíná Jak..atd atd.)

Ale bohužel netuším kdo to je, firma co za toto odpovídá má více projektů a tento je jedním z nich, takže to tipuju na někoho kdo rád přesčasy, a nebo to dělá zadarmo.

PS.: Já to nejsem :D
Doplňuji:
A myslím si že to teoreticky ani nebude uživatel, a už vůbec si nemyslím že by se k tvé otázce vyjádřil (divil bych se). A „bot“ (automatický program) to taky nebude, na to až moc dobře rozeznává co sem patří a co ne .

annas

Já vůbec nevím, o co jde. Smazala jsem jen urážlivé „otázky“ Dušana Orlíka. Domnívám se, že takováto „sdělení“ zde nemají co dělat.
I když je uvedeno v kodexu, že zlatí uživatelé mohou otázky mazat přímo, služba není aktivovaná – stále jde mazaní příspěvků přes administrátory, takže ti rozhodnou, zda otázku odstraní.
Jinak souhlasím s Kropítkem.

aramah

Já se tady sice brouzdám neboť nemůžu spát. Ale na to moje vědomosti jaksi nestačí.

Jahoda

To by mě taky zajímalo 🙂

P.S.: Já to také nejsem 😁

PostApMan

Jo a tak nějak, porušujeme kodex uživatel :D :D ->
Chatování nebo podobné porušování formátu otázka → odpověď
Odpovědi.cz je komunita pro pokládání otázek a odpovědí, NE internetový chat. Pokud příspěvek není otázka nebo odpověď, nemá zde co dělat. Pokud hledáte místo pro diskuzi a chatování, zkuste jiné internetové servery.

Ale zase je nefér že nás nenechá se odmluvit na icq abychom toto pravidlo dále nepporušovali! jak ve školce :)