Zlatý

Kdo je admin?

Zajímalo by mě, kdo je admin co maže otázky a hlídá to tady?
Je to někdo z nás nebo je to člověk v pozadí co tady čučí a hlídá to tady nebo sem mrkne a promaže to.
Co si myslíte?
PS: Já to nejsem.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Miroslave,já jsem Vám nikomu nic nesmazala,dělám to pouze ve scela výjmečných případech. Kdy příspěvek není otázkou a ještě ke všemu ten dotyčný někoho napadá,uráží apod...Myslím,že tyto stránky nebyly založeny proto,aby se tu lidé ponižovali,nebo se chovali jinak neslušně.
Doplňuji:
Nahlásit závadnou otázku,či odpověď můžete všichni,kdo jste přihlášení,ne jen ti zlatí a stříbrní. To jen tak pro pořádek.

Další odpovědi:

Zlatý

Já taky ne Miroslave.

Bronzový

Tuto otázku nesmaže - neměl by. není v rozporu s podmínkama serveru (začíná Jak..atd atd.)

Ale bohužel netuším kdo to je, firma co za toto odpovídá má více projektů a tento je jedním z nich, takže to tipuju na někoho kdo rád přesčasy, a nebo to dělá zadarmo.

PS.: Já to nejsem :D
Doplňuji:
A myslím si že to teoreticky ani nebude uživatel, a už vůbec si nemyslím že by se k tvé otázce vyjádřil (divil bych se). A "bot" (automatický program) to taky nebude, na to až moc dobře rozeznává co sem patří a co ne .

Zlatý

Já vůbec nevím, o co jde. Smazala jsem jen urážlivé "otázky" Dušana Orlíka. Domnívám se, že takováto "sdělení" zde nemají co dělat.
I když je uvedeno v kodexu, že zlatí uživatelé mohou otázky mazat přímo, služba není aktivovaná - stále jde mazaní příspěvků přes administrátory, takže ti rozhodnou, zda otázku odstraní.
Jinak souhlasím s Kropítkem.

Zlatý

Já se tady sice brouzdám neboť nemůžu spát. Ale na to moje vědomosti jaksi nestačí.

Zlatý

To by mě taky zajímalo :-)

P.S.: Já to také nejsem :-D

Diskuze k otázce

Bronzový

PostApMan

Jo a tak nějak, porušujeme kodex uživatel :D :D ->
Chatování nebo podobné porušování formátu otázka -> odpověď
Odpovědi.cz je komunita pro pokládání otázek a odpovědí, NE internetový chat. Pokud příspěvek není otázka nebo odpověď, nemá zde co dělat. Pokud hledáte místo pro diskuzi a chatování, zkuste jiné internetové servery.

Ale zase je nefér že nás nenechá se odmluvit na icq abychom toto pravidlo dále nepporušovali! jak ve školce :)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.