Avatar uživatele
Miroslavst

Kdo je admin?

Zajímalo by mě, kdo je admin co maže otázky a hlídá to tady?
Je to někdo z nás nebo je to člověk v pozadí co tady čučí a hlídá to tady nebo sem mrkne a promaže to.
Co si myslíte?
PS: Já to nejsem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, PostApMan, anonym před 4995 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Miroslave,já jsem Vám nikomu nic nesmazala,dělám to pouze ve scela výjmečných případech. Kdy příspěvek není otázkou a ještě ke všemu ten dotyčný někoho napadá,uráží apod…Myslím,že tyto stránky nebyly založeny proto,aby se tu lidé ponižovali,nebo se chovali jinak neslušně.
Doplňuji:
Nahlásit závadnou otázku,či odpověď můžete všichni,kdo jste přihlášení,ne jen ti zlatí a stříbrní. To jen tak pro pořádek.

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Já taky ne Miroslave.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
PostApMan

Tuto otázku nesmaže – neměl by. není v rozporu s podmínkama serveru (začíná Jak..atd atd.)

Ale bohužel netuším kdo to je, firma co za toto odpovídá má více projektů a tento je jedním z nich, takže to tipuju na někoho kdo rád přesčasy, a nebo to dělá zadarmo.

PS.: Já to nejsem :D
Doplňuji:
A myslím si že to teoreticky ani nebude uživatel, a už vůbec si nemyslím že by se k tvé otázce vyjádřil (divil bych se). A „bot“ (automatický program) to taky nebude, na to až moc dobře rozeznává co sem patří a co ne .

Upravil/a: PostApMan

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Já vůbec nevím, o co jde. Smazala jsem jen urážlivé „otázky“ Dušana Orlíka. Domnívám se, že takováto „sdělení“ zde nemají co dělat.
I když je uvedeno v kodexu, že zlatí uživatelé mohou otázky mazat přímo, služba není aktivovaná – stále jde mazaní příspěvků přes administrátory, takže ti rozhodnou, zda otázku odstraní.
Jinak souhlasím s Kropítkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Já se tady sice brouzdám neboť nemůžu spát. Ale na to moje vědomosti jaksi nestačí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

To by mě taky zajímalo 🙂

P.S.: Já to také nejsem 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
PostApMan

Jo a tak nějak, porušujeme kodex uživatel :D :D ->
Chatování nebo podobné porušování formátu otázka → odpověď
Odpovědi.cz je komunita pro pokládání otázek a odpovědí, NE internetový chat. Pokud příspěvek není otázka nebo odpověď, nemá zde co dělat. Pokud hledáte místo pro diskuzi a chatování, zkuste jiné internetové servery.

Ale zase je nefér že nás nenechá se odmluvit na icq abychom toto pravidlo dále nepporušovali! jak ve školce :)

před 4995 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek