Barbora - 5

Kdo je absolvent? Hledám brigádu, je mi 16 a všude je napsáno pro absolventy.

Předem moc děkuji za odpověď 🙂

Nejlepší odpověď
setapouch

Obvykle se tím rozumí absolvent nejmenšího požadovaného stupně školy. Např. požadují SŠ vzdělání, pak absolventem rozumí čerstvě odmaturované. Prostě že nevyžadují praxi, stačí jim příslušné vzdělání.

Další odpovědi
Alesh

bývalý student, člověk, který úspěšně absolvoval nějakou školu, kurz, školení

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Absolvent

Dochy

„Vhodné pro absolventy“ – pro lidi bez praxe. Na mnoha pozicích je právě vyžadována praxe… Ohlídej si ještě požadavky na vzdělání…

Nechápavé

Mohl/a bys alespoň napsat, kolik ti je let..

Od 16 muzes jit na jakoukoliv brigadu.

Luxx

to je někdo, kdo dokončil školu a dále studovat se nechystá a tudíž hledá práci