Kdo jako první a zatím poslední?

odpálil golfovou holí golfový míček na jiném vesmírném tělese,než je Země?

Nejlepší odpověď
annas

Do dějin sportu i dobývání vesmíru se nesmazatelně zapsal velitel americké mise Apollo 14 Alan Shepard. Jako vůbec první člověk si na povrchu jediného přirozeného zemského satelitu Měsíce zahrál golf. V neděli 6. února uplynnulo od toho slavného okamžiku přesně čtyřicet let.

Zdroj: http://www.ty­den.cz/rubriky/ve­da/vesmir/odpal-z-krateru-je-to-40-let-co-hral-clovek-golf-na-mesici_193087.html

Další odpovědi
Miroslavst

Řekl bych, že to bylo na Měsíci.
Armstrong?
Doplňuji:
Chybička:
Charles Moss Duke (* 3. října 1935 Charlotte, Severní Karolína, USA) je bývalý americký astronaut z letu Apolla 16, který vstoupil na Měsíc.