Osbourne

Kdo hraje v seriálu Angela

Kdo hraje Angela a Spike v seriálu Buffy,přemoži­telka upírů

Nejlepší odpověď
annas

POSTAVA: Angel
HEREC: David Boreanaz
David Patrick Boreanaz (* 16. května 1969, Buffalo, USA) je americký filmový a televizní herec, který se proslavil zejména rolí upíra Angela v televizních seriálech Buffy, přemožitelka upírů a Angel.

POSTAVA: Spike
HEREC: James Marsters
James Marsters je po celém světě znám především díky kultovní postavě Spika, punk-goth odbarveného upíra, kterého ztvárnil pro tv seriál „Buffy, the Vampire Slayer“ a „Angel“. Této postavě propadl na dlouhých sedm let. Po šesti letech, kdy pracoval na Buffy, se přesunul k Angelovi. Za svou roli Spika obdržel řadu cen a byl mnohokrát nominován na různé ceny po celém světě.